LÜKS BATMAN BİLETİ

Lüks Batman bileti almak için Lüks Batman bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Lüks Batman

1996 yılı itibariyle kurulmuş olan Lüks Batman, Nayman ve Gülçek aileleri tarafından kurulmuştur. Esas olarak 1997 yılının Nisan ayı itibariyle faaliyetlerine başlayan firmanın kurucuları ise; A. Baki Nayman ve H. Masum Gülçek’tir. Firmanın günümüz itibariyle yöneticiliğini ise; Yılmaz Gülçek ve Abdurrezak Nayman yapmaktadır. Lüks Batman firması, otobüs taşımacılığı sektöründe kurulduğu günden bu zamana geçen süre içerisinde hizmetlerini sürekli yenilemesiyle ön plana çıkmaktadır. Firma ayrıca ilk kurulduğu yıldan bu zamana kadar Mercedes – Benz Marka otobüslerle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Lüks Batman firmasının merkezi ise Batman şehridir. Batman şehrinden ülkemizin pek çok farklı bölgesine yolcu taşıyan firma, hizmet ağını sürekli olarak güncellemektedir. Başta Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere ülkemizin pek çok şehrine yolcu taşıma başarısına sahip olan Lüks Batman, son zamanlarda Akdeniz Bölgesine de yoğun bir şekilde seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti yolcularıyla buluşturmak noktasında oldukça iddialı olan firma, hizmetlerini gün geçtikçe geliştirmek noktasında kendisini sürekli olarak güncellemektedir. Araç filosunu sürekli olarak güncelleyerek yolcularına güvenli ve konforlu bir yolculuk fırsatı sunan otobüs firması, güler yüzlü hizmetiyle de ön plana çıkmaktadır. Yolculuk sırasında soğuk ve sıcak ikramlar sunan firma, müşterilerinin büyük beğenisini de kazanmış durumdadır.

Lüks Batman firmasının merkezi Batman şehrinde olduğu için iletişim adresi de bu şehirde yer almaktadır. Bu doğrultuda firmanın telefon numarası ve adresi gibi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Telefon numarası: 0488 214 98 18 - 0488 213 88 48- 0488 213 12 88

Email adresi: bilgi@luksbatman.com.tr

Firma Adresi: Cumhuriyet Meydanı numara: 3 Batman

Ayrıca firmanın Batman Otogarda da şubesi bulunmaktadır. Bu şubenin telefon numarası ise; 0488 214 98 28 ve 0488 213 17 64 numaralarından oluşmaktadır.