LÜKS EROVA TURİZM BİLETİ

Lüks Erova Turizm bileti almak için Lüks Erova Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm merkezi Tokat Erba ilçesi olan bir turizm firmasıdır. Ülkemizin pek çok farklı yerine ulaşım olanağı sunan firma, sağlamış olduğu seyahat hizmetleri konusunda da oldukça iddialı bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Hizmet politikasını yolcuların istek ve beklentilerine göre şekillendiren firma, kaliteli güvenli bir yolcu taşıma hizmeti sunmak konusunda da kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Müşterilerine en iyi ulaşım olanaklarını sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Lüks Erova Turizm, çok sayıda personeliyle faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca firmanın uluslar arası kalite standartlarında hizmet üretme kabiliyetinde olması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Zira bu sayede; ülkemizin çok sayıda şehrine ve bölgesine konforlu bir şekilde ulaşım imkanı yolculara sunulabilmektedir.

Lüks Erova Turizm otobüs firması, yolcularının gerçekleştireceği her yolculuk esnasında uygun fiyatlı ve rahat bir ulaşım olanağı sunmak konusunda oldukça iddialı olmaktadır. 30’a yakın araç filosuyla yolcularının hizmetinde olan firma, alanında uzman ve profesyonel personel yapısıyla da nitelikli bir taşımacılık hizmetinin adresi konumundadır. Firmanın düzenlediği otobüs seferleri ise; başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere çok sayıda farklı şehre yapılmaktadır. Bursa, Düzce, Çorum, Eskişehir, İzmit, Afyon, Amasya, Bolu, Uşak, Sakarya, Samsun ve Erbaa ise bu otobüs seferleri arasında düzenli olarak yapılan seferler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra farklı şehirlerin ilçelerine de ulaşım olanağı sunan Lüks Erova Turizm, hizmet alanını gün geçtikçe geliştirmek konusunda son derece iddialıdır.

Müşterilerine konforlu bir yolculuk hizmeti sunmak noktasında kendisini sürekli olarak geliştiren Lüks Erova Turizm, müşterileri memnuniyeti ekseninin hizmetlerini şekillendirmektedir. Firmanın iletişim bilgileri ise aşağıda yer almaktadır:

Telefon numarası: (0356) 715 41 11 – Erbaa Merkez / (0356) 715 11 78 – Erbaa Otogar

Email: bilgi@lukserova.com.tr

Adres: Yeşilyurt Mahallesi Gazi Bulvarı Numara: 89 Tokat

Lüks Erova Turizm Otobüs Biletleri

Ankara - Bursa 05.19.2022 17:00 150 TL / Lüks Erova Turizm / 2+1 Traveg Ankara (Aşti) Otogarı > Bursa Otogarı Bilet Al