LÜKS KARADENİZ BİLETİ

Lüks Karadeniz bileti almak için Lüks Karadeniz bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Lüks Karadeniz

1992 senesinde kurulmuş olan Lüks Karadeniz Turizm, günümüze dek değişime ve yeniliklere açık vizyonu ile isim ve birçok yenilenme kampanyaları yapmıştır. Özellikle Karadeniz şehirleri başta Türkiye’nin dört bir tarafındaki birçok şehre yolcu taşıyan firma müşterilerin konforlu, huzurlu ve güven içinde bir yolculuk geçirmelerini misyon olarak belirlemiştir. Son model teknoloji kullanılan araçlarda müşteriler dilediği her şeyi en kaliteli şekilde bulabilmektedir. Deneyimli ve güler yüzlü çalışan ekibi ile üst düzey müşteri memnuniyeti hedefleyen ve müşteri odaklı olarak hizmet veren firma ayrıca uygun fiyatlarından dolayı da sıklıkla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Karadeniz’in samimi ve en doğal duruşunun müşterilerine yansıtan Lüks Karadeniz Turizm, son model filo araçları ile 2+1 otobüsler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Koltukların arkasında yer alan televizyonlarda film izlemek, müzik dinlemek, televizyon izlemek, internete bağlanmak gibi birçok seçenek de müşterilere sunulmaktadır. Yolcuların rahat etmesi ve kendilerini evlerinde hissetmesi için her şeyin düşünülmüş olduğu otobüslerde ayrıca yolcuların güvenliğine de her şeyden çok önem verilmektedir. Güvenli bir yolculuk için gereken tüm şartları sağlayan Lüks Karadeniz Turizm, yolcularını gidecekleri noktaya sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Ayrıca otobüsler kullanılan otomobil hız sabitleyici de yolcuların güvenliği için oldukça etkili bir hizmettir. Bunun dışında otobüs içerisinde yer alan 30 saniye aralıkla otobüs içindeki havayı yenilemekte olan klima sistemi de yolcuların sağlığı için oldukça önemlidir.

Lüks Karadeniz Turizm aracılığı ile yolculuk yapmak, rezervasyon değişimi yapmak ya da rezervasyon iptali yapmak için müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 53 numarası aranabilmekte ve tüm bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmanın internet sitesi olan www.lukskaradeniz.com üzerinden de seferler hakkında bilgi alma ve rezervasyon gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir.