Malatya MAŞTİ - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Malatya Aksaray arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 00:59 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Star Batman, Elazığ Murat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
456.61 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 32dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
9

MALATYA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > MALATYA > AKSARAY > KONYA 03.03.2021 00:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > AKSARAY > ANTALYA 03.03.2021 14:30 2+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > AKSARAY 03.03.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > AKSARAYOTOGAR 03.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > AKSARAY > İZMİR 03.03.2021 18:45 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > AKSARAY > İZMİR 03.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > AKSARAY > İZMİR 03.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > AKSARAY > ANTALYA 03.03.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > AKSARAY > Bodrum 03.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Malatya Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Malatya Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Malatya Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Malatya Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Malatya Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Malatya Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Aksaray Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Aksaray Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Aksaray Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

MALATYA AKSARAY GÜZERGAHI

MALATYA AKSARAY YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

71,5 km / 49 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Nevşehir Cd. yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin