Malatya MAŞTİ -  Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Malatya Ankara arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:00 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Beydağı Turizm, Muş Yolu Turizm, Elazığ Murat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
614.28 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 16dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
28

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

MALATYA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA 02.03.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 13:30 1+2Y, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 02.03.2021 14:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > ÇANAKKALE 02.03.2021 15:30 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 16:00 1+2Y, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 16:30 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 02.03.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 18:30 X+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 19:15 X+3İ, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 02.03.2021 19:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > ANKARA > BURSA 02.03.2021 19:30 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 19:30 2+11, 1+1 110 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 20:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 20:30 1+1A, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 20:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA 02.03.2021 21:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 21:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 21:00 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 02.03.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 110 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 02.03.2021 21:30 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA > BURSA 02.03.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > ANKARA 02.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA 02.03.2021 23:00 2+11, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA 02.03.2021 23:01 X+1İ, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > MALATYA > ANKARA 02.03.2021 23:59 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al

ANKARA MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 01:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > VAN 01.03.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > MALATYA > SİİRT 01.03.2021 16:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > VAN 01.03.2021 17:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > VAN 01.03.2021 18:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Patnos 01.03.2021 18:00 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 01.03.2021 18:00 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 01.03.2021 18:00 X+1İ, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > MALATYA > Malazgirt 01.03.2021 18:30 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Hizan 01.03.2021 19:00 2+1Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 01.03.2021 19:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > Patnos 01.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Patnos 01.03.2021 19:15 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > TUNCELİ 01.03.2021 19:25 1+1A, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 19:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 01.03.2021 20:30 H+3, HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 01.03.2021 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 01.03.2021 21:00 X+3İ, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 01.03.2021 22:30 1+2Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 01.03.2021 23:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > MALATYA 01.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 01.03.2021 23:59 2+1t, 2+1 110 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Malatya Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Malatya Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Malatya Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Malatya Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Malatya Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Malatya Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Ankara Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Ankara Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

MALATYA ANKARA GÜZERGAHI

MALATYA ANKARA YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz