Malatya MAŞTİ -  Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Malatya Ankara arası en yakın sefer 15 Ekim 2021 Saat 01:59 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:59 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Beydağı Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Elazığ Murat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
614.28 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 16dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
37

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

MALATYA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA 15.10.2021 01:59 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 09:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 12:00 HJN3, 2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm Kemaliye > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 13:00 e2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 13:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 14:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > ÇANAKKALE 15.10.2021 15:30 e2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > BALIKESİR 15.10.2021 16:00 2-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 16:30 e2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > MALATYA > ANKARA > YALOVA 15.10.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 17:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 17:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Varto > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 17:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 17:00 HJN3, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MUŞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 17:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 17:30 TO19, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA > YALOVA 15.10.2021 19:15 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > ANKARA > BURSA 15.10.2021 19:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > BURSA 15.10.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA > YALOVA 15.10.2021 19:30 2+11, 2+1 140 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 20:00 2+1Y, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 20:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > ANKARA > BURSA 15.10.2021 20:00 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 20:29 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 20:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 20:30 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat Çaldıran > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 15.10.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA 15.10.2021 21:00 2+1., TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA 15.10.2021 21:00 e2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA > BURSA 15.10.2021 21:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 140 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > ANKARA > Çerkezköy 15.10.2021 22:30 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > ANKARA 15.10.2021 22:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA > KÜTAHYA 15.10.2021 22:30 TRAV, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA 15.10.2021 23:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > MALATYA > ANKARA 15.10.2021 23:59 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Malatya Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Malatya Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Malatya Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Malatya Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Malatya Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Malatya Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Ankara Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Ankara Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

MALATYA ANKARA GÜZERGAHI

MALATYA ANKARA YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz