Malatya MAŞTİ -  Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Malatya Ankara arası en yakın sefer 31 Temmuz 2021 Saat 02:00 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Beydağı Turizm, Elazığ Murat Turizm, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
614.28 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 16dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
30

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

MALATYA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA 31.07.2021 02:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 31.07.2021 09:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 31.07.2021 14:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 15:00 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > ÇANAKKALE 31.07.2021 15:30 Y2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > BALIKESİR 31.07.2021 16:00 2+1., TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 16:30 Y2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > MALATYA > ANKARA > YALOVA 31.07.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 16:55 2+1T, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 17:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MUŞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 17:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Adilcevaz > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 18:45 tr3, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA > YALOVA 31.07.2021 19:15 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 19:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > YALOVA 31.07.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 20:00 2+1Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 20:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 20:00 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > MALATYA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 20:00 TRV, 2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 20:30 Y2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 20:30 1+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 31.07.2021 21:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA 31.07.2021 21:00 2-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > ANKARA 31.07.2021 21:00 Y2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 21:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > ANKARA 31.07.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA 31.07.2021 23:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > ANKARA 31.07.2021 23:00 TRAV, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > MALATYA > ANKARA 31.07.2021 23:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al

ANKARA MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 01:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 01:30 e2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 02:28 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 02:30 2+1,, 2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 08:00 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 13:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > VAN 31.07.2021 13:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > MALATYA > SİİRT 31.07.2021 15:58 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > SİİRT 31.07.2021 16:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur ANKARA > MALATYA > Patnos 31.07.2021 17:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > VAN 31.07.2021 17:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Patnos 31.07.2021 17:45 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 31.07.2021 17:55 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > VAN 31.07.2021 18:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 18:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 31.07.2021 18:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat BALIKESİR > ANKARA > MALATYA > VAN 31.07.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 119 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > MALATYA > Malazgirt 31.07.2021 18:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Hizan 31.07.2021 19:00 tr3, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 19:00 2-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 19:00 e2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > Patnos 31.07.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ANKARA > MALATYA > TUNCELİ 31.07.2021 19:00 2+1., 2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 21:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 31.07.2021 21:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 31.07.2021 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Patnos 31.07.2021 21:14 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 21:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Adilcevaz 31.07.2021 21:30 tr3, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 22:00 2+1., TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 22:30 2++1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > VAN 31.07.2021 22:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 140 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 22:58 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 31.07.2021 23:00 TOU1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 31.07.2021 23:00 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 31.07.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 140 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Malatya Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Malatya Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Malatya Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Malatya Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Malatya Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Malatya Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Ankara Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Ankara Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

MALATYA ANKARA GÜZERGAHI

MALATYA ANKARA YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz