Malatya MAŞTİ - Bingöl otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Bingöl otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Malatya Bingöl arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 01:30 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Bingöl arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Bingöl arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Muş Yolu Turizm, Özlem Bingöl Seyahat, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
312.54 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 07dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
12

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

MALATYA BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm MERSİN > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 02.03.2021 01:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > BİNGÖL > VAN 02.03.2021 03:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 02.03.2021 04:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 02.03.2021 04:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 02.03.2021 05:00 F1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 02.03.2021 05:30 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > BİNGÖL 02.03.2021 13:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > BİNGÖL 02.03.2021 15:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > BİNGÖL 02.03.2021 17:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > BİNGÖL > VAN 02.03.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > MALATYA > BİNGÖL > VAN 02.03.2021 21:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > BİNGÖL 02.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

BİNGÖL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bingöl Malatya Uzaklık: 1,294.40 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Malatya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Malatya Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Malatya Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Malatya Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Batman - Bingöl Malatya Uzaklık: 2,137.08 km / Süre: 02:58 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Bingöl Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Bingöl Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Bingöl Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Bingöl Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Bingöl Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Bingöl Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al

MALATYA BİNGÖL GÜZERGAHI

MALATYA BİNGÖL YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,0 km / 5 dakika: Hafif sola yönelin

2,6 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

14,5 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sola dönün

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

51,4 km / 41 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

22,9 km / 18 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sola dönün

90 m / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sağa dönün