Malatya MAŞTİ - Bitlis otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Bitlis otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Malatya Bitlis arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 03:00 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. CCKE olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Bitlis Taç Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
491.87 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 16dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
10

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

MALATYA BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 03:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 03:01 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > MALATYA > BİTLİS > Hizan 16.06.2021 05:00 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 05:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 06:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > MALATYA > BİTLİS > Adilcevaz 16.06.2021 07:30 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > BİTLİS 16.06.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > BİTLİS > VAN 16.06.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Malatya Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Malatya Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Malatya Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Malatya Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Malatya Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Malatya Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Bitlis Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Bitlis Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Bitlis Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Bitlis Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

MALATYA BİTLİS GÜZERGAHI

MALATYA BİTLİS YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,0 km / 5 dakika: Hafif sola yönelin

2,6 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

14,5 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sola dönün

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

139 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

47 m / 1 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa yönelin

47,4 km / 39 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

32,6 km / 22 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın