Malatya MAŞTİ - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Malatya Düzce arası en yakın sefer 21 Nisan 2021 Saat 13:30 Elazığ Hazar Turizm aracıdır. 2++1 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Elazığlılar Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
854.66 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 37dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
12

MALATYA DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 13:30 2++1, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 13:30 HOZ1, 2+1 160 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 16:30 e2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 18:30 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 20:00 2+1Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > DÜZCE 21.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 20:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 20:00 h93, 2+1 160 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 20:30 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 20:30 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 21:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > DÜZCE > İSTANBUL 21.04.2021 21:30 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Malatya Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Malatya Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Malatya Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Malatya Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Malatya Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Malatya Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Düzce Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Düzce Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Düzce Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Düzce Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Düzce Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Düzce Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

MALATYA DÜZCE GÜZERGAHI

MALATYA DÜZCE YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

195 km / 1 saat 53 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin