Malatya MAŞTİ - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Malatya Hatay arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 11:59 Öz Elazığlılar Seyahat aracıdır. h93 olan bu araç tahmini olarak 11:59 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Elazığlılar Seyahat, Tuncelililer, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
343.31 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 30dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
3

MALATYA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > HATAY 19.05.2021 11:59 h93, 1+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer ERZİNCAN > MALATYA > HATAY 19.05.2021 14:30 2+1., 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > HATAY 19.05.2021 17:00 1+1S, 1+1 100 TL Bilet Al

HATAY MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur HATAY > MALATYA > Patnos 19.05.2021 17:30 1+1S, 1+1 120 TL Bilet Al
Tuncelililer HATAY > MALATYA > ERZİNCAN 19.05.2021 20:00 2+1Y, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat HATAY > MALATYA > ELAZIĞ 19.05.2021 22:00 h93, 1+1 130 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Malatya Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Malatya Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Malatya Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Malatya Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Malatya Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Malatya Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Hatay Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Hatay Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Hatay Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Hatay Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Hatay Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Hatay Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

MALATYA HATAY GÜZERGAHI

MALATYA HATAY YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,0 km / 5 dakika: Hafif sola yönelin

2,6 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

14,5 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sola dönün

48,9 km / 33 dakika: Kahramanmaraş Malatya Yolu / D850 yönünde sağa dönün

7,0 km / 8 dakika: Sağa dönün

41,2 km / 32 dakika: Kahramanmaraş Malatya Yolu / D850 yönünde tam sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

69,9 km / 56 dakika: Atatürk Blv. / D360 yönünde devam edin D360 boyunca ilerleyin

10,8 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 / D835 yönündeki 1. çıkışa girin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D835 boyunca ilerleyin

60 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa yönelin Paralı yol

3,1 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa dönün Paralı yol

36,0 km / 21 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

3,5 km / 4 dakika: Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönünde sağa dönün

20,0 km / 13 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Antakya Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

13,0 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

52,9 km / 40 dakika: D825 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde sola dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün