Malatya MAŞTİ - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Malatya İstanbul arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 13:00 Vip Malatyalılar Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vip Malatyalılar Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,063.47 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 49dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

MALATYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 13:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 13:30 2+1H, 2+1 160 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > İSTANBUL (Esenler) 26.02.2021 14:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 16:30 2+1p, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 18:30 X+2, 2+1 160 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 20:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 26.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 20:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 20:30 1+1A, 2+1 160 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 20:30 H1+1, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 21:00 HJ2, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 21:00 H+3, HİJYEN ,2+1 160 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > İSTANBUL 26.02.2021 22:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 160 TL Bilet Al

İSTANBUL MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > VAN 26.02.2021 10:59 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 160 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > MALATYA > Patnos 26.02.2021 11:00 HJ2, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > MALATYA 26.02.2021 11:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > MALATYA 26.02.2021 11:20 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > MALATYA > Patnos 26.02.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > MALATYA > TUNCELİ 26.02.2021 12:00 1+1D, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > MALATYA > TUNCELİ 26.02.2021 12:00 1+1D, 2+1 130 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > MALATYA > TUNCELİ 26.02.2021 12:20 1+1D, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > MALATYA > BATMAN 26.02.2021 13:30 X+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > MALATYA > ELAZIĞ 26.02.2021 15:00 2+1t, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > MALATYA > VAN 26.02.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > MALATYA 26.02.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > MALATYA > ELAZIĞ 26.02.2021 19:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > MALATYA 26.02.2021 20:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > MALATYA 26.02.2021 20:00 H1+1, 1+1 140 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Malatya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Malatya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Malatya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Malatya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Malatya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Malatya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman İstanbul Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ İstanbul Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas İstanbul Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

MALATYA İSTANBUL GÜZERGAHI

MALATYA İSTANBUL YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün