Malatya MAŞTİ - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 250 TL olduğu Malatya İzmir arası en yakın sefer 13 Haziran 2020 Saat 12:00 Öz Elbistan aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Malatya Zafer Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,138.70 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 37dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
13

MALATYA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elbistan DİYARBAKIR > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 12:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BİNGÖL > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 15:00 1+1N, 1+1 250 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Ergani > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 15:30 1+1+, 1+1 250 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Malatya > İzmir 13.06.2020 15:30 MESAFELİ K, 250 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 15:30 A1+1, TVGO, A1+1 HİJYEN ,1+1 250 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 17:00 1+1+, 1+1 250 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 18:00 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > İZMİR 13.06.2020 18:00 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 18:30 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 250 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 18:30 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Malatya > İzmir 13.06.2020 19:00 RAHAT HAT, 2+1 250 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Malatya > İzmir 13.06.2020 19:00 MESAFELİ K, 250 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > İZMİR 13.06.2020 21:25 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 300 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Malatya Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Malatya Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Malatya Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Malatya Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Malatya Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Malatya Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman İzmir Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ İzmir Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş İzmir Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep İzmir Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas İzmir Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Gaziantep Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Osmaniye Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Batman 120 TL Bilet Al
Malatya Muş Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Mersin Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Afyon Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
İzmir Kütahya Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Çanakkale Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
İzmir Burdur Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Gaziantep Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Malatya Muş Yolu Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Malatya Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Mardin Malatya Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Batman Malatya Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Bursa İzmir Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Yalova İzmir Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Kütahya İzmir Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale İzmir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Konya İzmir Jet Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak İzmir Ben Turizm 130 TL Bilet Al
Burdur İzmir Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al

MALATYA İZMİR GÜZERGAHI

MALATYA İZMİR YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin

Malatya Haberler
  • Eski Malatya daki 495 deprem konutunun startı verildi

    Malatya'nın Battalgazi İlçe Belediye Başkanı Osman Güder, depremzede aileleri için Eskimalatya'daki Yatılı Bölge Okulu (YİBO) yan kısmında bulunan arazi üzerine Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılması planlanan deprem konutlarının, zemin etüt çalışmalarını yerinde inceledi.

  • Son dakika haberi... Şehit ve Gaziler Derneği nden ...

    Son dakika gelişmesine göre Türkiye Harp Malülü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı, Cumhuriyet Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret etti.

  • Malatya şivesiyle çevre günü mesajı

    Malatya'da, Dünya Çevre Gününe ilişkin Malatya şivesi ile billboard tasarımı gerçekleştirildi.

  • Malatya da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 7 şüpheliden ...

    Malatya'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 zanlıdan 2'si tutuklandı.

  • Kadın Kaymakam, sporcularla birlikte pedal çevirdi

    Görev yaptığı her bölgede devletin sıcaklığını yöre halkına hissettirmeye çalışan, renkli kişiliği ve spora olan düşkünlüğü ile tanınan Malatya'nın Yazıhan Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, ilçe merkezine bisikletleriyle ziyarete giden sporcularla birlikte pedal çevirdi.

İzmir Haberler
  • Otobüs yolcu sayısı 8,5, sefer sayısı 5,5 kat arttı

    İZMİR'de, seyehat kısıtlamasının kaldırılmasının ardından birçok yolcu şehirler arası seyahat etmek için otogarı doldurdu.

  • Muğla ve İzmir de faiz çetesine operasyon

    Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından maddi durumu iyi olmayan vatandaşları istismar ederek yüksek faizli borçlandırıp senet imzalatan suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

  • Ege de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı

    İzmir, Manisa, Uşak, Denizli ve Aydın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı.

  • Son dakika! İzmir de, ikinci cuma namazı kılındı

    Son dakika haberlerine göre İzmir'de, ikinci cuma namazı kılındıİZMİR'de kılınan ikinci cuma namazında vatandaşlar Konak Meydanı'na akın etti.

  • Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttı

    Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttıKORONAVİRÜS nedeniyle uygulanan şehirlerarası seyahat kısıtlamasının 1 Haziran'da kalkmasından sonra tarifeli otobüsle yolcu taşımacılığında artış yaşandı.