Malatya MAŞTİ - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Malatya Kayseri arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 00:59 Star Batman aracıdır. TR41 olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Murat Turizm, Beydağı Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
298.23 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 39dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
30

MALATYA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > MALATYA > KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 00:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 02:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > KAYSERİ 19.04.2021 12:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm Kemaliye > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 13:00 L2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 13:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 13:30 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > KAYSERİ 19.04.2021 14:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > ANTALYA 19.04.2021 14:29 H91, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > ÇANAKKALE 19.04.2021 15:30 Y2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > KAYSERİ > İZMİR 19.04.2021 15:30 2+1Y, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > BALIKESİR 19.04.2021 16:00 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 16:30 Y2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > KAYSERİ 19.04.2021 17:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > Bodrum 19.04.2021 17:30 Y2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > KAYSERİ 19.04.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > KAYSERİ > İZMİR 19.04.2021 18:45 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > KAYSERİ > İZMİR 19.04.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > KAYSERİ > YALOVA 19.04.2021 19:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 19:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > KAYSERİ > YALOVA 19.04.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 20:00 2+1Y, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 20:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 20:00 hy9, 2+1 70 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 20:30 2+1., 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 21:00 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 21:30 Y2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 19.04.2021 21:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > MALATYA > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 22:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Malatya Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Malatya Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Malatya Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Malatya Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Malatya Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Malatya Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Kayseri Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Kayseri Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Kayseri Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Kayseri Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

MALATYA KAYSERİ GÜZERGAHI

MALATYA KAYSERİ YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin