MALATYA KERNEK TURİZM BİLETİ

Malatya Kernek Turizm bileti almak için Malatya Kernek Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Malatya Kernek Turizm

Başta Malatya kalkış yeri olmak üzere Ankara, İstanbul, Kayseri, Bolu, İzmit, Antalya gibi şehirlere seferlerini gerçekleştiren Malatya Kernek Turizm, yıllar içerisinde kendini geliştirmiş ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmuştur. Müşteri memnuniyetini merkezine alan firma güvenli ulaşım hizmeti sunma konusunda başarıyı yakalamış firma isimleri arasında yerini almıştır. Gerek filosunda yer alan son model otobüsleri gerekse nitelikli elemanları ile sektör içerisinde saygın bir yer edinmiş olup keyifli ve konforlu yolculuklar gerçekleştirmektedir.

“Hizmetin Tutkuya Dönüştüğü Adres” sloganına sahip olan firma hizmetlerini zamanla genişleterek yolcularına kaliteli ulaşım sunmayı amaç edinmiştir. Ulaşım sektöründe Türkiye’nin çeşitli noktasında hizmet sunan Malatya Kernek Turizm, bünyesinde çalışan sayısını arttırarak ve araçlarındaki son modellerin seçimi ile öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Yolcu ve sefer sayıları oldukça fazla olan firma şehir servisi araçları ile de yolcularına şehir içi ulaşım kolaylığı sunmaktadır.

Bilet satış ve rezervasyon hizmetini internet ortamından da kolay şekilde sağlayan firma, bu sistemi müşterilere %100 güvenlikli şekilde sunmaktadır. 23 farklı bilet satış noktası bulunan Malatya Kernek Turizm, seyahatlerde firmayı tercih eden yolculara Kernek Kart hesabı sistemi ile kartında puan biriken kişilere ücretsiz bilet hizmeti sunmaktadır. Malatya Kernek Turizm uygulamalarından bir diğeri ise çocuk indirimidir. Bu uygulamalı ile 6-12 yaş arası çocuklar için bilet satışlarında %30 indirime gidilmektedir. Malatya Kernek Turizm çağrı merkezi için 444 64 44 numaralı hat kullanılmaktadır.

Malatya Kernek Turizm İletişim Bilgileri

Adres: Eski Belediye Binası Arkası Esenlik Süpermarket Karşısı No: 5 Merkez / Malatya

Telefon: 0(422) 323 74 75 - 323 76 77

E-posta: info@kernekturizm.com.tr

Fax: 0(422) 324 70 76 - 324 70 77