Malatya MAŞTİ - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Malatya Konya arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:59 Star Batman aracıdır. TR41 olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Beydağı Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
604.53 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 11dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
12

MALATYA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > MALATYA > KONYA 02.03.2021 00:59 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > KONYA 02.03.2021 12:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > KONYA > ANTALYA 02.03.2021 14:29 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 15:30 1+1C, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > KONYA > Bodrum 02.03.2021 17:30 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > KONYA 02.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 18:45 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > KONYA 02.03.2021 19:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > KONYA > ANTALYA 02.03.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > KONYA > Bodrum 02.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al

KONYA MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm KONYA > MALATYA 02.03.2021 02:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > MALATYA 02.03.2021 02:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > MALATYA > BATMAN 02.03.2021 16:01 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KONYA > MALATYA > ELAZIĞ 02.03.2021 20:00 H+3, HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > KONYA > MALATYA > VAN 02.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > MALATYA > Patnos 02.03.2021 21:30 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > MALATYA > Patnos 02.03.2021 22:00 F1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > KONYA > MALATYA > ELAZIĞ 02.03.2021 22:29 1+2Y, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > MALATYA 02.03.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Malatya Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Malatya Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Malatya Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Malatya Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Malatya Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Malatya Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Konya Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Konya Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Konya Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Konya Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

MALATYA KONYA GÜZERGAHI

MALATYA KONYA YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz