Malatya MAŞTİ - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Malatya Mersin arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 10:00 Beydağı Turizm aracıdır. 2020 MERCE olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Beydağı Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Elazığ Murat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
463.07 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 24dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
10

MALATYA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm MALATYA > MERSİN 04.03.2021 10:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > MERSİN 04.03.2021 11:29 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > MERSİN 04.03.2021 11:30 c2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 13:00 1+1D, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > MERSİN 04.03.2021 14:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > MALATYA > MERSİN 04.03.2021 22:29 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > MERSİN 04.03.2021 22:30 c2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > MERSİN 04.03.2021 22:30 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > MERSİN 04.03.2021 22:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > MERSİN 04.03.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al

MERSİN MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm MERSİN > MALATYA 04.03.2021 07:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > MALATYA > ELAZIĞ 04.03.2021 09:30 H+3, HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > MALATYA > ELAZIĞ 04.03.2021 10:00 2+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MERSİN > MALATYA > Patnos 04.03.2021 18:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm MERSİN > MALATYA > Patnos 04.03.2021 18:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > MALATYA > ELAZIĞ 04.03.2021 20:59 H+3, HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > MALATYA > ELAZIĞ 04.03.2021 21:00 2+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Tuncelililer ANTALYA > MERSİN > MALATYA > ERZİNCAN 04.03.2021 21:00 1+1D, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > MALATYA 04.03.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > MALATYA 04.03.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 110 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Malatya Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Malatya Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Malatya Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Malatya Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Malatya Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Malatya Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Mersin Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Mersin Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Mersin Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Mersin Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

MALATYA MERSİN GÜZERGAHI

MALATYA MERSİN YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,0 km / 5 dakika: Hafif sola yönelin

2,6 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

14,5 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sola dönün

48,9 km / 33 dakika: Kahramanmaraş Malatya Yolu / D850 yönünde sağa dönün

7,0 km / 8 dakika: Sağa dönün

41,2 km / 32 dakika: Kahramanmaraş Malatya Yolu / D850 yönünde tam sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

69,9 km / 56 dakika: Atatürk Blv. / D360 yönünde devam edin D360 boyunca ilerleyin

10,8 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 / D835 yönündeki 1. çıkışa girin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D835 boyunca ilerleyin

60 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa yönelin Paralı yol

3,1 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa dönün Paralı yol

212 km / 2 saat 6 dakika: Çatalın sağından devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin