Malatya MAŞTİ - Nevşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Nevşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Malatya Nevşehir arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 00:59 Star Batman aracıdır. VH olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Star Batman, Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
386.54 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 40dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
9

MALATYA NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > MALATYA > NEVŞEHİR > KONYA 04.03.2021 00:59 VH, 2+1 90 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 04.03.2021 15:30 1+1D, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > NEVŞEHİR > Bodrum 04.03.2021 17:30 c2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > NEVŞEHİR 04.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 04.03.2021 18:45 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 04.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 04.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > NEVŞEHİR > ANTALYA 04.03.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > NEVŞEHİR > Bodrum 04.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Malatya Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Malatya Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Malatya Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Malatya Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Malatya Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Malatya Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Nevşehir Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Nevşehir Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Nevşehir Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Nevşehir Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Nevşehir Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Nevşehir Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

MALATYA NEVŞEHİR GÜZERGAHI

MALATYA NEVŞEHİR YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

11,2 km / 9 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün

5,2 km / 6 dakika: Mustafa Paslanmaz Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde sağa dönün

3,1 km / 3 dakika: Sulusaray Yolu yönünde devam edin

2,8 km / 3 dakika: Kırşehir Nevşehir Yolu / D765 yönünde sola dönün