Malatya MAŞTİ - Van otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Van otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 125 TL olduğu Malatya Van arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 03:00 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. TRSM olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
645.33 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 12dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
10
Van

MALATYA VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > VAN 18.05.2021 03:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 125 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > MALATYA > VAN 18.05.2021 03:01 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > MALATYA > VAN 18.05.2021 05:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MALATYA > VAN 18.05.2021 05:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > MALATYA > VAN 18.05.2021 06:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > MALATYA > VAN 18.05.2021 08:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > VAN 18.05.2021 20:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > MALATYA > VAN 18.05.2021 21:45 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > VAN 18.05.2021 23:00 SUIT-TEKLI, 2+2 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > VAN 18.05.2021 23:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al

VAN MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > SAMSUN 18.05.2021 07:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > MALATYA 18.05.2021 09:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İSTANBUL 18.05.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > İSTANBUL 18.05.2021 11:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İZMİR 18.05.2021 11:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > MALATYA 18.05.2021 12:00 SUIT-TEKLI, 2+2 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > BURSA 18.05.2021 12:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANTALYA 18.05.2021 12:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > Bodrum 18.05.2021 13:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > MALATYA 18.05.2021 16:00 SUIT-TEKLI, 2+2 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA 18.05.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA 18.05.2021 22:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Malatya Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Malatya Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Malatya Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Malatya Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Malatya Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Malatya Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Van Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Van Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Van Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Van Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Van Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Van Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Malatya Van Otobüs Firmaları

MALATYA VAN GÜZERGAHI

MALATYA VAN YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,0 km / 5 dakika: Hafif sola yönelin

2,6 km / 4 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

14,5 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sola dönün

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

139 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

47 m / 1 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa yönelin

47,4 km / 39 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

108 km / 1 saat 18 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün