Malatya MAŞTİ - Yalova otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Malatya MAŞTİ - Yalova otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu Malatya Yalova arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 16:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Malatya şehrinden kalkacaktır. Malatya ve Yalova arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Malatya Yalova arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Siirt Turizm, Star Diyarbakır, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,030.77 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 13dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

MALATYA YALOVA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > MALATYA > YALOVA 18.05.2021 16:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > YALOVA 18.05.2021 19:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > YALOVA > BURSA 18.05.2021 19:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > YALOVA 18.05.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > YALOVA 18.05.2021 19:30 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > YALOVA > BURSA 18.05.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al

YALOVA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Malatya Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
İstanbul - Yalova Malatya Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
Bilecik - Yalova Malatya Uzaklık: 1,113.83 km / Süre: 01:52 Bilet Al
Sakarya - Yalova Malatya Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Düzce - Yalova Malatya Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Eskişehir - Yalova Malatya Uzaklık: 2,244.88 km / Süre: 02:43 Bilet Al

MALATYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Adıyaman Yalova Uzaklık: 1,425.19 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Malatya - Elazığ Yalova Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Yalova Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Malatya - Gaziantep Yalova Uzaklık: 2,376.41 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Malatya - Sivas Yalova Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Yalova Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Kalkışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yalova Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Aksaray Seç Turizm 105 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yalova Varışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Ankara Yalova Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Yalova Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Yalova Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al

MALATYA YALOVA GÜZERGAHI

MALATYA YALOVA YOL TARİFİ

2,7 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde güney ilerleyin

13,6 km / 11 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

359 km / 3 saat 27 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

11,0 km / 7 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,8 km / 2 dakika: İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 çıkışına girin Kısmen paralı yol

9,9 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 üzerine çıkın

3,7 km / 3 dakika: İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 boyunca ilerleyin D575/E881 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Cengiz Koçal Cd yönünde hafif sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin