Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Malatya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Manisa Malatya arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 11:45 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:45 civarı Manisa şehrinden kalkacaktır. Manisa ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Manisa Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,121.39 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 35dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

MANİSA MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İZMİR > MANİSA > MALATYA > VAN 04.03.2021 11:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > MANİSA > MALATYA > Patnos 04.03.2021 13:15 HJ2, 2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > MANİSA > MALATYA > Patnos 04.03.2021 13:45 F1+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm MANİSA > MALATYA 04.03.2021 16:45 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al

MALATYA MANİSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm MALATYA > MANİSA 04.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > MANİSA > İZMİR 04.03.2021 18:45 HJ2, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > MANİSA > İZMİR 04.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > MANİSA > İZMİR 04.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Manisa Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Manisa Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Manisa Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Manisa Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Manisa Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Manisa Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

MANİSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Malatya Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Manisa - Balıkesir Malatya Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Manisa - Uşak Malatya Uzaklık: 1,937.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Manisa - Aydın Malatya Uzaklık: 2,098.68 km / Süre: 03:10 Bilet Al
Manisa - Denizli Malatya Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Manisa - Muğla Malatya Uzaklık: 2,527.04 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Manisa Kalkışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Varışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
İzmit Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Alibeyköy Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

Manisa Malatya Otobüs Firmaları

MANİSA MALATYA GÜZERGAHI

MANİSA MALATYA YOL TARİFİ

0,9 km / 3 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünden Cumhuriyet Cd. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Mehmetçik Cd. yönünde sağa dönün

2,5 km / 3 dakika: Mehmetçik Cd. sola döner ve Turgutlu Cd. başlar

0,7 km / 1 dakika: Manisa Turgutlu Yolu yönünde devam edin

24 m / 1 dakika: Manisa Turgutlu Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

20,4 km / 16 dakika: Manisa Turgutlu Yolu / D250 yönünde sağa dönün D250 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Manisa Turgutlu Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde tam sola dönün

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

10,6 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün