Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Mardin Adana arası en yakın sefer 20 Haziran 2021 Saat 10:00 Midyat Seyahat aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Mardin şehrinden kalkacaktır. Mardin ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mardin Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cizre İtimat, Mardin Seyahat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
563.97 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 10dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
20

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

MARDİN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Seyahat Midyat > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 10:00 2+1T, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 10:00 TR2+, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ADANA > Marmaris 20.06.2021 10:30 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Gercüş > MARDİN > ADANA > ANTALYA 20.06.2021 11:00 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ADANA > İZMİR 20.06.2021 11:30 494, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > İZMİR 20.06.2021 12:30 2+1S, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > İSTANBUL 20.06.2021 13:00 R2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ADANA > İSTANBUL 20.06.2021 13:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > Kumluca 20.06.2021 15:00 2+1N, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ADANA > Marmaris 20.06.2021 15:00 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ADANA > BURSA 20.06.2021 15:30 1+2t, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > BURSA 20.06.2021 16:29 2+1S, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ADANA > ANKARA 20.06.2021 17:30 TR41, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > İSTANBUL 20.06.2021 18:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 21:59 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 22:00 T38., 2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 22:00 TR 4, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 22:00 2+1O, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 23:00 TR45, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ADANA > MERSİN 20.06.2021 23:59 2+1,, 2+1 140 TL Bilet Al

ADANA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm BURSA > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 00:30 TR41, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 02:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 140 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 03:30 NEOP, Neoplan Starliner ,2+2 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 05:30 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 08:30 2+1,, 2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Seyahat MERSİN > ADANA > MARDİN > Midyat 20.06.2021 10:00 2+1Ç, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > MARDİN > Midyat 20.06.2021 10:30 2+1O, 2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > ADANA > MARDİN > Dargeçit 20.06.2021 10:32 T38., 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat MERSİN > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 11:30 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > MARDİN > Midyat 20.06.2021 21:55 TR2+, 2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Seyahat MERSİN > ADANA > MARDİN > Midyat 20.06.2021 22:00 2+1T, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat ANTALYA > ADANA > MARDİN > Gercüş 20.06.2021 22:01 T38., 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat MERSİN > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 22:29 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 23:30 SFR, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ADANA > MARDİN > Silopi 20.06.2021 23:58 2+1,, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > ADANA > MARDİN > ŞIRNAK 20.06.2021 23:59 R2+1, 2+1 140 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Mardin Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Mardin Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Mardin Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Mardin Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Mardin Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Mardin Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

MARDİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Adana Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Mardin - Şırnak Adana Uzaklık: 2,167.39 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Mardin - Siirt Adana Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Mardin - Elazığ Adana Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mardin - Bingöl Adana Uzaklık: 2,609.58 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Ankara Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Kayseri Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

MARDİN ADANA GÜZERGAHI

MARDİN ADANA YOL TARİFİ

22,2 km / 24 dakika: Cevizlik Köyü Yolu yönünde güneybatı ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Emniyet Cd. yönünde sola dönün

82 m / 1 dakika: Emniyet Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde sola dönün

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

16,9 km / 12 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

115 km / 1 saat 16 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin