Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Mardin Ankara arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 12:58 Yeni Midyat Turizm aracıdır. TRV1 olan bu araç tahmini olarak 12:58 civarı Mardin şehrinden kalkacaktır. Mardin ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mardin Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,040.72 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 20dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

MARDİN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 12:58 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 13:00 2+1N, 1+1 300 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 13:00 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 13:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 250 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 13:00 2-1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 15:31 hb40, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > BURSA 18.05.2021 16:00 HIJ1, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > BALIKESİR 18.05.2021 16:30 2+1C, 1+1 350 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA 18.05.2021 17:30 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA 18.05.2021 17:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 18.05.2021 18:00 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al

ANKARA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 18.05.2021 00:00 2+1S, 1+1 300 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > MARDİN > Silopi 18.05.2021 09:45 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > MARDİN > Silopi 18.05.2021 16:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 300 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 18.05.2021 17:29 2+1N, 1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > MARDİN > Silopi 18.05.2021 17:29 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Dargeçit 18.05.2021 19:54 T38., 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Midyat 18.05.2021 19:55 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 18.05.2021 19:59 ved1, 1+1 350 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 18.05.2021 20:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 18.05.2021 21:00 2+1N, 1+1 300 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 18.05.2021 22:59 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Mardin Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Mardin Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Mardin Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Mardin Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Mardin Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Mardin Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

MARDİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Mardin - Şırnak Ankara Uzaklık: 2,167.39 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Mardin - Siirt Ankara Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Mardin - Elazığ Ankara Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mardin - Bingöl Ankara Uzaklık: 2,609.58 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Kayseri Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Mardin Ankara Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

MARDİN ANKARA GÜZERGAHI

MARDİN ANKARA YOL TARİFİ

22,2 km / 24 dakika: Cevizlik Köyü Yolu yönünde güneybatı ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Emniyet Cd. yönünde sola dönün

82 m / 1 dakika: Emniyet Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde sola dönün

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

16,9 km / 12 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

115 km / 1 saat 16 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz