Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Mardin Ankara arası en yakın sefer 03 Haziran 2020 Saat 12:58 Yeni Midyat Turizm aracıdır. H1+1 olan bu araç tahmini olarak 12:58 civarı Mardin şehrinden kalkacaktır. Mardin ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mardin Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat, Yeni Midyat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,040.72 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 20dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
12

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

MARDİN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 12:58 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 13:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Martur Turizm Nusaybin > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 13:00 H1+1, 1+1 310 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 13:00 1+1U, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 13:00 1+1s, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 13:30 D1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 15:58 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > BURSA 03.06.2020 16:00 C1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > BURSA 03.06.2020 16:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA > BURSA 03.06.2020 17:01 1+1, 1+1 290 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 18:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 03.06.2020 18:30 C1+1, 1+1 300 TL Bilet Al

ANKARA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Aksaray (ist) > ANKARA > MARDİN > Kerkük 03.06.2020 16:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 03.06.2020 17:29 C1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > MARDİN > Silopi 03.06.2020 19:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 03.06.2020 20:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Dargeçit 03.06.2020 20:00 1+1U, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 03.06.2020 20:00 1+1, 1+1 290 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Midyat 03.06.2020 20:00 TR24, 1+1 270 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Midyat 03.06.2020 20:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 03.06.2020 20:30 Y1-1, 1+1 300 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 03.06.2020 20:30 H1+1, 1+1 310 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm BURSA > ANKARA > MARDİN > Silopi 03.06.2020 21:30 1+1, 1+1 290 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 03.06.2020 23:00 HIJ1, 1+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 03.06.2020 23:30 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Mardin Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Mardin Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Mardin Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Mardin Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Mardin Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Mardin Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

MARDİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Mardin - Şırnak Ankara Uzaklık: 2,167.39 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Mardin - Siirt Ankara Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Mardin - Elazığ Ankara Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mardin - Bingöl Ankara Uzaklık: 2,609.58 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Şanlıurfa Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Mardin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Mardin Malatya Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 130 TL Bilet Al
Mardin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 140 TL Bilet Al
Mardin Hatay Yeni Midyat Turizm 150 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kütahya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Şanlıurfa Mardin Yeni Midyat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 130 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Mardin Mardin Seyahat 140 TL Bilet Al
Bingöl Mardin Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Hatay Mardin Yeni Midyat Turizm 150 TL Bilet Al
Malatya Mardin Star Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Gaziantep Mardin Martur Turizm 150 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al

MARDİN ANKARA GÜZERGAHI

MARDİN ANKARA YOL TARİFİ

22,2 km / 24 dakika: Cevizlik Köyü Yolu yönünde güneybatı ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Emniyet Cd. yönünde sola dönün

82 m / 1 dakika: Emniyet Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde sola dönün

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

16,9 km / 12 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

115 km / 1 saat 16 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Mardin Haberler
  • Mardin de korona virüs tedbirlerini alan restoran ...

    Mardin'de korona virüs tedbirlerini alan restoran ve kafeler kapılarını müşterilere açtı Mardin'de korona virüs nedeniyle 2 buçuk ay boyunca kapalı olan restoran, kafe ve oteller, tedbirleri alarak kapılarını müşterilerine açtı.

  • Mardin in meşhur süslü atları ziyaretçilerini bekliyor

    Mardin'in meşhur süslü atları ziyaretçilerini bekliyor Mardin'de tarihi mekanları ziyaret eden turistlerin olmazsa olmazı haline gelen süslü atlar, normalleşme dönemine girilmesiyle beraber bakımları yapılarak ziyaretçilerini beklemeye başladı.

  • Mardin de iki aile arasında silahlı kavga: 1 ölü, ...

    Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, iki aile arasında arazi anlaşmazlığı dolayısıyla çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.

  • Derik Vefa Sosyal Destek Grubundan minik Yusuf a doğum ...

    Mardin'in Derik ilçesinde yaşayan 11 yaşındaki Yusuf Çakar'a, Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

  • Mardin de korona virüs tedbirlerini alan restoran ...

    Mardin'de korona virüs nedeniyle 2 buçuk ay boyunca kapalı olan restoran, kafe ve oteller, tedbirleri alarak kapılarını müşterilerine açtı.

Ankara Haberler
  • Damla, sokak izninde köpeğin saldırısıyla yaralandı

    ANKARA'nın Kızılcahamam ilçesinde, Damla Akbal (8), sokak köpeğinin saldırısı sonucu yaralandı.

  • Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü sporcuları antrenmanlara ...

    Ankara'nın Çubuk ilçesinde uzun bir aranın ardından başlayan normalleşme süreciyle Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü sporcuları, antrenmanlara açık alanda yapılan dualarla başladı.

  • Çubuk canlı hayvan pazarında dezenfeksiyon çalışması ...

    Ankara'nın Çubuk ilçesinde yaklaşık 2,5 aydır kapalı olan canlı hayvan pazarında, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfeksiyon çalışması yapıldı.

  • Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü sporcuları antrenmanlara ...

    Ankara'nın Çubuk ilçesinde uzun bir aranın ardından başlayan normalleşme süreciyle Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü sporcuları, antrenmanlara açık alanda yapılan dualarla başladı.

  • Çubuk canlı hayvan pazarında dezenfeksiyon çalışması ...

    Ankara'nın Çubuk ilçesinde yaklaşık 2,5 aydır kapalı olan canlı hayvan pazarında, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfeksiyon çalışması yapıldı.