Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Mardin Konya arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 11:30 Midyat Güneydoğu Seyahat aracıdır. 2+1: olan bu araç tahmini olarak 11:30 civarı Mardin şehrinden kalkacaktır. Mardin ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mardin Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Midyat Güneydoğu Seyahat, Yeni Midyat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
901.47 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 59dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

MARDİN KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > MARDİN > KONYA > İZMİR 25.02.2021 11:30 2+1:, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > KONYA > İZMİR 25.02.2021 11:30 f4, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > MARDİN > KONYA > İZMİR 25.02.2021 12:30 T2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > KONYA > BURSA 25.02.2021 16:00 TR41, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > KONYA > Bodrum 25.02.2021 16:30 KAYA, 2+1 150 TL Bilet Al

KONYA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > MARDİN > Silopi 25.02.2021 00:30 KAYA, 2+1 115 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > MARDİN > Silopi 25.02.2021 20:00 TR22, 2+2 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > KONYA > MARDİN > Midyat 25.02.2021 20:30 685, 2+1 115 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > KONYA > MARDİN > Silopi 25.02.2021 21:30 BRŞ, 2+1 130 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Mardin Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Mardin Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Mardin Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Mardin Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Mardin Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Mardin Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

MARDİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Konya Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Mardin - Şırnak Konya Uzaklık: 2,167.39 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Mardin - Siirt Konya Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Mardin - Elazığ Konya Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mardin - Bingöl Konya Uzaklık: 2,609.58 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Van Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Kayseri Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

MARDİN KONYA GÜZERGAHI

MARDİN KONYA YOL TARİFİ

22,2 km / 24 dakika: Cevizlik Köyü Yolu yönünde güneybatı ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Emniyet Cd. yönünde sola dönün

82 m / 1 dakika: Emniyet Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde sola dönün

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

16,9 km / 12 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

115 km / 1 saat 16 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz