Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mardin Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Mardin Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 08:00 Martur Turizm aracıdır. 1+2t olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Mardin şehrinden kalkacaktır. Mardin ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mardin Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Martur Turizm, Cizre İtimat, Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
202.08 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 35dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
15

MARDİN ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm MARDİN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.06.2021 08:00 1+2t, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.06.2021 10:00 TR2+, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ŞANLIURFA > Marmaris 19.06.2021 10:30 2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ŞANLIURFA > İZMİR 19.06.2021 12:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.06.2021 13:00 2+1S, 2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.06.2021 13:00 SFR, 2+1 80 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ŞANLIURFA > Kumluca 19.06.2021 15:00 2+1N, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ŞANLIURFA > Marmaris 19.06.2021 15:00 2*1, 2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ŞANLIURFA > BURSA 19.06.2021 15:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 80 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ŞANLIURFA > BURSA 19.06.2021 16:29 2+1S, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 17:30 2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 17:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 80 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.06.2021 18:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.06.2021 22:00 2+1O, 2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.06.2021 23:00 TR45, 2+1 80 TL Bilet Al

ŞANLIURFA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Bodrum > ŞANLIURFA > MARDİN > Silopi 19.06.2021 10:00 2+1,, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat Kumluca > ŞANLIURFA > MARDİN > ŞIRNAK 19.06.2021 10:30 2+1C, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ŞANLIURFA > MARDİN > Silopi 19.06.2021 10:30 2+1,, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ŞANLIURFA > MARDİN > Silopi 19.06.2021 14:00 2*1, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > MARDİN > Midyat 19.06.2021 16:00 2+1O, 2+1 70 TL Bilet Al
Mardin Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > MARDİN > Silopi 19.06.2021 17:00 2*1, 2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > MARDİN 19.06.2021 18:30 TR45, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > MARDİN > Silopi 19.06.2021 22:45 2+1,, 2+1 80 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Mardin Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Mardin Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Mardin Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Mardin Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Mardin Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Mardin Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al

MARDİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Mardin - Şırnak Şanlıurfa Uzaklık: 2,167.39 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Mardin - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Mardin - Elazığ Şanlıurfa Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mardin - Bingöl Şanlıurfa Uzaklık: 2,609.58 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Mardin - Adıyaman Şanlıurfa Uzaklık: 2,936.89 km / Süre: 03:46 Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Ankara Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Kayseri Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

MARDİN ŞANLIURFA GÜZERGAHI

MARDİN ŞANLIURFA YOL TARİFİ

22,2 km / 24 dakika: Cevizlik Köyü Yolu yönünde güneybatı ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Emniyet Cd. yönünde sola dönün

82 m / 1 dakika: Emniyet Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde sola dönün

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

16,9 km / 12 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

134 km / 1 saat 32 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde sağa dönün D400 boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Uçaksavar Köprülü Kavşağı / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz