Mersin MEŞTİ -  Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ -  Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 15 TL olduğu Mersin Adana arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 04:00 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 04:00 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Seç Turizm, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
86.04 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 02dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
39

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

MERSİN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm ANTALYA > MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 04:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > MERSİN > ADANA > HATAY 02.03.2021 04:30 1-1-, 2+2 30 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > MERSİN > ADANA > Silopi 02.03.2021 07:30 HES+, 2+1 50 TL Bilet Al
Metatur Turizm MERSİN > ADANA > SAMSUN 02.03.2021 07:30 2+2T, 2+1 30 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Bodrum > MERSİN > ADANA 02.03.2021 08:00 1+1_, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > MERSİN > ADANA 02.03.2021 09:15 1+1>, 2+1 30 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > ADANA > Kahta 02.03.2021 09:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 20 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > ADANA > ELAZIĞ 02.03.2021 09:30 H+3, HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > ADANA > ELAZIĞ 02.03.2021 10:00 2+1p, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > ADANA > SİVAS 02.03.2021 10:30 MT38, 2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 11:30 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 11:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > ADANA > SİVAS 02.03.2021 12:00 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > IĞDIR 02.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 12:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > ADANA > Kahta 02.03.2021 13:00 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 20 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Anamur > MERSİN > ADANA 02.03.2021 13:30 1-1-, 2+2 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 14:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 14:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 14:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 15:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > ADANA > Kahta 02.03.2021 16:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 20 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > MERSİN > ADANA 02.03.2021 16:45 1+1`, 2+1 30 TL Bilet Al
Esadaş MERSİN > ADANA > ERZURUM 02.03.2021 17:00 İ34, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 17:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > ADANA > Hizan 02.03.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 15 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA > HATAY 02.03.2021 18:00 1-1-, 2+2 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 19:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 30 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > MERSİN > ADANA 02.03.2021 19:15 1+1_, 2+1 25 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > BATMAN 02.03.2021 19:30 T1+2, 2+1 25 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > Midyat 02.03.2021 20:25 f3, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > ADANA > ELAZIĞ 02.03.2021 20:59 H+3, HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > ADANA > ELAZIĞ 02.03.2021 21:00 2+1p, 2+1 25 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > ADANA > Kahta 02.03.2021 22:45 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 20 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 02.03.2021 23:00 1+1`, 2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ADANA 02.03.2021 23:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 30 TL Bilet Al

ADANA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hedef Turizm SİVAS > ADANA > MERSİN 02.03.2021 00:28 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 07:00 1+1!, 2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > MERSİN 02.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > İSTANBUL (Esenler) 02.03.2021 09:00 1+1`, 2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 11:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 11:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > Akçay 02.03.2021 12:00 1+1>, 2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > MERSİN 02.03.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 13:00 1-1-, 2+2 30 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 13:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > MERSİN 02.03.2021 13:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > MERSİN 02.03.2021 15:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > Anamur 02.03.2021 15:30 1-1-, 2+2 30 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 15:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > Fethiye 02.03.2021 17:30 1-1-, 2+2 30 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 18:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > ISPARTA 02.03.2021 20:00 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 21:00 1+1`, 2+1 30 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ADANA > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 21:00 2+1M, 2+1 30 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > ADANA > MERSİN 02.03.2021 21:15 2+2T, 2+1 30 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 21:45 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 20 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 22:00 C32, 2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > Kemer 02.03.2021 22:00 1+1`, 2+1 30 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > MERSİN 02.03.2021 22:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > İZMİR 02.03.2021 23:30 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Adana Mersin Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Mersin Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Mersin Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Mersin Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Mersin Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al
Kilis - Adana Mersin Uzaklık: 2,552.87 km / Süre: 03:02 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Osmaniye Adana Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Adana Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Adana Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Adana Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Adana Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin - Karaman Adana Uzaklık: 2,940.50 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

MERSİN ADANA GÜZERGAHI

MERSİN ADANA YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

15,9 km / 10 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / Adana Çevre Yolu / O-50 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin