Mersin MEŞTİ -  Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ -  Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Mersin Aksaray arası en yakın sefer 12 Mayıs 2021 Saat 16:29 Villa Seyahat aracıdır. 1+1T olan bu araç tahmini olarak 16:29 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
267.01 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 04dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

MERSİN AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > İSTANBUL 12.05.2021 16:29 1+1T, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > AKSARAYOTOGAR 12.05.2021 20:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > İSTANBUL 12.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 80 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Mersin Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Mersin Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Mersin Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Mersin Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Mersin Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Mersin Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Aksaray Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Aksaray Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Aksaray Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Aksaray Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin - Karaman Aksaray Uzaklık: 2,940.50 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

Mersin Aksaray Otobüs Firmaları

MERSİN AKSARAY GÜZERGAHI

MERSİN AKSARAY YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

36,8 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Yenice Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin