Mersin MEŞTİ -  Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ -  Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Mersin Antalya arası en yakın sefer 31 Temmuz 2021 Saat 00:30 Cizre İtimat aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Cizre İtimat, Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
484.99 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 29dk.
Firma Sayısı
21
Sefer Sayısı
37

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

MERSİN ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre İtimat ŞIRNAK > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 31.07.2021 00:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > İZMİR 31.07.2021 00:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 01:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MERSİN > ANTALYA > Marmaris 31.07.2021 01:00 2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > Bodrum 31.07.2021 01:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 02:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 02:30 y2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 07:30 2+1Z, 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 08:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > İZMİR 31.07.2021 11:30 2+1-, TEMSA YENİ SAFİR ,2+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > Bodrum 31.07.2021 12:30 2++1, 2+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > Akçay 31.07.2021 13:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 14:45 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 17:45 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > Fethiye 31.07.2021 19:15 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat KAHRAMANMARAŞ > MERSİN > ANTALYA > Kemer 31.07.2021 20:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MERSİN > ANTALYA > Marmaris 31.07.2021 20:59 2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MERSİN > ANTALYA > ISPARTA 31.07.2021 21:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Gercüş > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 21:00 T38., 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > ISPARTA 31.07.2021 21:30 2++1, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 21:30 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > ANTALYA > Ortaca 31.07.2021 21:45 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 31.07.2021 21:45 C1+1, TR47 C1+1 HİJYEN ,2+2 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:00 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:15 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:45 TR46, 46 KİŞİLİK TREVEGO ,2+2 120 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 22:45 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 23:00 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 23:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 23:00 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > Kemer 31.07.2021 23:30 2++1, 2+1 140 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 23:45 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > ANTALYA > Finike 31.07.2021 23:59 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > MERSİN > ANTALYA 31.07.2021 23:59 AEV4, 2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 06:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 07:30 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 09:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat ANTALYA > MERSİN > Gercüş 31.07.2021 10:31 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > MERSİN > SİİRT 31.07.2021 11:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 11:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MERSİN > VAN 31.07.2021 11:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANTALYA > MERSİN 31.07.2021 12:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANTALYA > MERSİN > SİİRT 31.07.2021 12:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > VAN 31.07.2021 12:30 y2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer ANTALYA > MERSİN > TUNCELİ 31.07.2021 12:31 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 13:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 31.07.2021 14:00 TRAV, 2+1 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Marmaris > ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 15:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 31.07.2021 15:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Elbistan ANTALYA > MERSİN > Elbistan 31.07.2021 16:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 31.07.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 17:30 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Kumluca > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 17:30 C1+1, TR47 C1+1 HİJYEN ,2+2 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN 31.07.2021 18:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANTALYA > MERSİN 31.07.2021 18:30 TR38, TR38 ,2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat Kumluca > ANTALYA > MERSİN > ŞIRNAK 31.07.2021 19:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 19:00 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 19:00 ELLL, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 31.07.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 19:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 20:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 20:30 ADV3, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 31.07.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 21:00 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ortaca > ANTALYA > MERSİN > HATAY 31.07.2021 21:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > MERSİN 31.07.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANTALYA > MERSİN > Kadirli 31.07.2021 21:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANTALYA > MERSİN > Kahta 31.07.2021 21:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Seyahat ANTALYA > MERSİN > Midyat 31.07.2021 21:30 2+1Z, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Bodrum > ANTALYA > MERSİN > KAHRAMANMARAŞ 31.07.2021 22:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANTALYA > MERSİN > Afşin 31.07.2021 22:00 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat ISPARTA > ANTALYA > MERSİN > ŞIRNAK 31.07.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ANTALYA > MERSİN > Silopi 31.07.2021 22:30 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Didim > ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 23:00 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > MERSİN 31.07.2021 23:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > ANTALYA > MERSİN > ADANA 31.07.2021 23:59 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Mersin Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Mersin Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Mersin Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Mersin Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Mersin Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Mersin Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Antalya Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Antalya Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Antalya Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Antalya Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Antalya Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Antalya Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

MERSİN ANTALYA GÜZERGAHI

MERSİN ANTALYA YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

31,4 km / 19 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın

61,5 km / 1 saat 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Mersin - Antalya Yolu / Mersin Cd. / D400 çıkışına girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

39,3 km / 32 dakika: Malazgirt Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde sola dönün Mersin - Antalya Yolu/D400 boyunca ilerleyin

203 km / 3 saat 23 dakika: Mersin - Antalya Yolu / D400 boyunca ilerlemek için tam sola dönün Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

1,3 km / 3 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Çevre Yolu Cd. / D400 yönünde sağa dönün

1,0 km / 2 dakika: Fabrika Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Fidanlık Cd. yönünde devam edin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

123 km / 1 saat 43 dakika: Keykubat Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde hafif sola dönün Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz