Mersin MEŞTİ -  Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ -  Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Mersin Antalya arası en yakın sefer 12 Mayıs 2021 Saat 00:30 Cizre Nuh İtimat aracıdır. 2+1N olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Cizre Nuh İtimat, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
484.99 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 29dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
8

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

MERSİN ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 12.05.2021 00:30 2+1N, 1+1 300 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > ANTALYA 12.05.2021 00:30 SON 1+1 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 12.05.2021 01:29 1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 12.05.2021 10:30 1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 12.05.2021 13:30 1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MERSİN > ANTALYA > Marmaris 12.05.2021 20:59 HIJ1, 1+1 200 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > MERSİN > ANTALYA 12.05.2021 22:15 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ANTALYA 12.05.2021 22:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

ANTALYA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 12.05.2021 12:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > BATMAN 12.05.2021 14:00 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 12.05.2021 18:00 EL11, 1+1 175 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANTALYA > MERSİN 12.05.2021 18:30 1+1 VİR - , 2+2 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat Kumluca > ANTALYA > MERSİN > ŞIRNAK 12.05.2021 19:00 R2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > MERSİN 12.05.2021 19:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 12.05.2021 21:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANTALYA > MERSİN > Kadirli 12.05.2021 21:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 12.05.2021 23:59 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Mersin Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Mersin Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Mersin Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Mersin Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Mersin Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Mersin Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Antalya Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Antalya Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Antalya Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Antalya Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Antalya Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Antalya Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

MERSİN ANTALYA GÜZERGAHI

MERSİN ANTALYA YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

31,4 km / 19 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın

61,5 km / 1 saat 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Mersin - Antalya Yolu / Mersin Cd. / D400 çıkışına girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

39,3 km / 32 dakika: Malazgirt Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde sola dönün Mersin - Antalya Yolu/D400 boyunca ilerleyin

203 km / 3 saat 23 dakika: Mersin - Antalya Yolu / D400 boyunca ilerlemek için tam sola dönün Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

1,3 km / 3 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Çevre Yolu Cd. / D400 yönünde sağa dönün

1,0 km / 2 dakika: Fabrika Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Fidanlık Cd. yönünde devam edin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

123 km / 1 saat 43 dakika: Keykubat Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde hafif sola dönün Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz