Mersin MEŞTİ -  Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ -  Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Mersin Antalya arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 00:30 Cizre Nuh İtimat aracıdır. HJ4 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Ben Turizm, Cizre Nuh İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
484.99 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 29dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
32

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

MERSİN ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 04.03.2021 00:30 HJ4, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 00:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > İZMİR 04.03.2021 01:00 1+1_, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 01:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 02:30 +1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 08:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > İSTANBUL (Esenler) 04.03.2021 10:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > Akçay 04.03.2021 13:30 1+1>, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 14:30 1-1-, 2+2 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > Fethiye 04.03.2021 19:00 1-1-, 2+2 90 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 20:15 34, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MERSİN > ANTALYA > Marmaris 04.03.2021 20:45 BRŞ, 2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 21:01 1+1D, 2+1 60 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > ISPARTA 04.03.2021 21:30 1+1_, 2+1 80 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 04.03.2021 21:45 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > MERSİN > ANTALYA > Finike 04.03.2021 22:00 SEHO, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:00 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:15 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:30 1+1`, 2+1 80 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > MERSİN > ANTALYA > Finike 04.03.2021 22:30 EL07, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:30 1+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:44 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:45 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 22:59 X+8, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 23:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 23:00 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 23:00 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > Kemer 04.03.2021 23:30 1+1_, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > ANTALYA > Finike 04.03.2021 23:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) > ANTALYA 04.03.2021 23:59 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

ANTALYA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > MERSİN > ADANA 04.03.2021 06:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 07:30 1-1-, 2+2 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ANTALYA > MERSİN > ADANA 04.03.2021 09:00 1+1_, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > MERSİN > SİİRT 04.03.2021 11:00 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Tuncelililer ANTALYA > MERSİN > ERZİNCAN 04.03.2021 11:30 1+1D, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MERSİN > VAN 04.03.2021 11:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANTALYA > MERSİN 04.03.2021 12:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > VAN 04.03.2021 12:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 04.03.2021 13:00 1+1`, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 04.03.2021 13:59 X+8, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 04.03.2021 16:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 04.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 17:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Kumluca > ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 17:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 65 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANTALYA > MERSİN > KAHRAMANMARAŞ 04.03.2021 18:00 C32, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN 04.03.2021 18:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > MERSİN > BATMAN 04.03.2021 18:01 TR40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANTALYA > MERSİN 04.03.2021 18:30 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat Kumluca > ANTALYA > MERSİN > ŞIRNAK 04.03.2021 19:00 HJ3, 2+1 75 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 19:00 1-1-, 2+2 80 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 19:00 AFZN, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 04.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 04.03.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANTALYA > MERSİN > Kadirli 04.03.2021 20:30 1+1f, 2+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 21:00 1+1_, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > ANTALYA > MERSİN > Silopi 04.03.2021 21:00 HES+, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANTALYA > MERSİN > Kahta 04.03.2021 21:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANTALYA > MERSİN > Afşin 04.03.2021 22:00 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Bodrum > ANTALYA > MERSİN > ADANA 04.03.2021 22:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > MERSİN 04.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > ANTALYA > MERSİN > ADANA 04.03.2021 23:59 1+1>, 2+1 90 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Mersin Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Mersin Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Mersin Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Mersin Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Mersin Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Mersin Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Antalya Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Antalya Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Antalya Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Antalya Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Antalya Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Antalya Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

MERSİN ANTALYA GÜZERGAHI

MERSİN ANTALYA YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

31,4 km / 19 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın

61,5 km / 1 saat 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Mersin - Antalya Yolu / Mersin Cd. / D400 çıkışına girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

39,3 km / 32 dakika: Malazgirt Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde sola dönün Mersin - Antalya Yolu/D400 boyunca ilerleyin

203 km / 3 saat 23 dakika: Mersin - Antalya Yolu / D400 boyunca ilerlemek için tam sola dönün Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

1,3 km / 3 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Çevre Yolu Cd. / D400 yönünde sağa dönün

1,0 km / 2 dakika: Fabrika Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Fidanlık Cd. yönünde devam edin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

123 km / 1 saat 43 dakika: Keykubat Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde hafif sola dönün Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz