Mersin MEŞTİ -  Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Mersin Batman arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 03:15 Star Batman aracıdır. 1-N olan bu araç tahmini olarak 03:15 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Star Batman, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
709.80 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 40dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
18

MERSİN BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman ANTALYA > MERSİN > BATMAN 15.06.2021 03:15 1-N, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN 15.06.2021 07:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > IĞDIR 15.06.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN > IĞDIR 15.06.2021 12:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BATMAN > VAN 15.06.2021 14:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > BATMAN > IĞDIR 15.06.2021 15:01 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 15.06.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > BATMAN 15.06.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > BATMAN > SİİRT 15.06.2021 18:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > BATMAN > SİİRT 15.06.2021 18:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > BATMAN 15.06.2021 19:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > BATMAN 15.06.2021 19:30 TR40, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 15.06.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > MERSİN > BATMAN > SİİRT 15.06.2021 20:30 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANTALYA > MERSİN > BATMAN > SİİRT 15.06.2021 21:28 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > BATMAN > IĞDIR 15.06.2021 22:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN > VAN 15.06.2021 22:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 119 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > BATMAN 15.06.2021 23:45 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Mersin Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Mersin Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Mersin Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Mersin Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Mersin Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Mersin Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Batman Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Batman Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Batman Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Batman Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Batman Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

MERSİN BATMAN GÜZERGAHI

MERSİN BATMAN YOL TARİFİ

76 m / 1 dakika: 52039. Sk. yönünden 52102. Sk. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 52102. Sk. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Vatan Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Kuzucubelen Bağlantısı yönünde sola dönün

75,3 km / 45 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün