Mersin MEŞTİ -  Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Mersin Batman arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 02:15 Star Batman aracıdır. 1-41 olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Best Van Turizm, Vangölü Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
709.80 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 40dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
20

MERSİN BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman ANTALYA > MERSİN > BATMAN 06.06.2020 02:15 1-41, 1+1 175 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BATMAN > IĞDIR 06.06.2020 10:00 1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN > IĞDIR 06.06.2020 10:30 25+1, 1+1 175 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > IĞDIR 06.06.2020 12:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 175 TL Bilet Al
Patnos İtimat MERSİN > BATMAN > IĞDIR 06.06.2020 13:00 H1+3, 1+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 14:00 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > BATMAN > IĞDIR 06.06.2020 15:01 +1+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Best Van Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 15:30 BV1, 1+1 175 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 15:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 175 TL Bilet Al
Best Van Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 17:00 BV3, 1+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > BATMAN 06.06.2020 17:30 C.I.P SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has MERSİN > BATMAN > SİİRT 06.06.2020 18:00 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > BATMAN > SİİRT 06.06.2020 19:00 1+1H, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > BATMAN > SİİRT 06.06.2020 19:00 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 140 TL Bilet Al
Best Van Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 19:30 BV3, 1+1 175 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > BATMAN 06.06.2020 19:30 H1/1, 1+1 175 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > BATMAN 06.06.2020 19:30 1+1-, 1+1 175 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 19:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 175 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 20:30 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 170 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN > VAN 06.06.2020 22:30 1++1, 1+1 160 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Mersin Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Mersin Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Mersin Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Mersin Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Mersin Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Mersin Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Batman Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Batman Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Batman Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Batman Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Batman Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Şanlıurfa Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Kayseri RH Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 120 TL Bilet Al
Mersin Malatya Beydağı Turizm 130 TL Bilet Al
Mersin Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 130 TL Bilet Al
Mersin Konya Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Şanlıurfa Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Bitlis Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Gaziantep Best Van Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Malatya Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Batman Van Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Karaman Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kayseri Mersin Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Mersin Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Ankara Mersin Lüks Mersin 120 TL Bilet Al
Konya Mersin Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Mersin Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Mersin Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Bitlis Batman Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Batman Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Batman 120 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Gaziantep Batman Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Batman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al

MERSİN BATMAN GÜZERGAHI

MERSİN BATMAN YOL TARİFİ

76 m / 1 dakika: 52039. Sk. yönünden 52102. Sk. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 52102. Sk. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Vatan Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Kuzucubelen Bağlantısı yönünde sola dönün

75,3 km / 45 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün

Mersin Haberler
  • Genç kızın intiharı cinayet çıktı

    Mersin'de 7 ay önce evlerinin banyosunda kafasına sıkılan kurşunla intihar ettiği iddia edilen 17 yaşındaki İrem B.'nin, namus cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.

  • Mersin de otomobilde sıkışan kedi yavrusu, anne kedi ...

    Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde otomobilin alt taban kaplamasına sıkışan kedi yavrusu itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

  • Dünya Çevre Günü

    Mersin Valisi Ali İhsan Su, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Özgür Yalçın ve beraberindeki heyeti kabul etti.

  • Mersin de salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı

    Mersin'de salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındıMERSİN'de koronavirüs salgını sonrası ikinci defa sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek, maske takılarak cuma namazı kılındı.

  • Kadın yolcunun iç çamaşırından uyuşturucu çıktı

    Mersin'in Anamur ilçesinde bir kadın yolcunun iç çamaşırından uyuşturucu çıktı.

Batman Haberler
  • Camiye gelen vatandaşlara maske dağıtıldı

    Batman'ın Gercüş ilçesinde, cuma namazı için camiye gelen ve maskesi bulunmayan cemaate maske dağıtıldı.

  • Son dakika haber: Batman Çayı kıyısında suyun çekilmesiyle ...

    Son dakika habere göre Batman Çayı kıyısında suyun çekilmesiyle mahsur kalan balıklar kurtarıldı.

  • Camiye gelen vatandaşlara maske dağıtıldı

    - Camiye gelen vatandaşlara maske dağıtıldı Batman'ın Gercüş ilçesinde, cuma namazı için camiye gelen ve maske bulundurmayan cemaate maske dağıtıldı.

  • Mereto Dağında topladıkları mantarları satarak geçimini ...

    Batman'ın Sason ilçesinde, 3 bin rakımlı Mereto Dağı eteklerinden toplanan mantar, ilçede kilogramı 80 liradan satışa sunuluyor.

  • Gercüş te bir köy ikinci defa karantinaya alındı

    Batman'ın Gercüş ilçesine bağlı Gönüllü köyü, korona virüs tedbirleri kapsamında ikinci defa karantinaya alındı.