Mersin MEŞTİ -  Bitlis otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Bitlis otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Mersin Bitlis arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 12:00 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Yeşil Erciş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
849.00 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 38dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

MERSİN BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 12:00 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 12:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BİTLİS > VAN 19.05.2021 14:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 15:01 +1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BİTLİS > VAN 19.05.2021 15:30 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > BİTLİS > VAN 19.05.2021 16:00 TRV, 2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > BİTLİS > Hizan 19.05.2021 19:00 2+1Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BİTLİS > VAN 19.05.2021 19:30 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MERSİN > BİTLİS > VAN 19.05.2021 21:00 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 22:30 +1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > BİTLİS > VAN 19.05.2021 22:30 TRV, 2+1 150 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Mersin Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Mersin Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Mersin Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Mersin Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Mersin Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Mersin Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Bitlis Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Bitlis Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Bitlis Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Bitlis Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Bitlis Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

MERSİN BİTLİS GÜZERGAHI

MERSİN BİTLİS YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

218 km / 2 saat 53 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

42,7 km / 31 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın