Mersin MEŞTİ -  Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Mersin Diyarbakır arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 07:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
598.51 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 24dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
19

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

MERSİN DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 07:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 19.04.2021 10:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 19.04.2021 10:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > ARDAHAN 19.04.2021 12:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 19.04.2021 12:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 19.04.2021 12:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 19.04.2021 12:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 19.04.2021 14:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 19.04.2021 15:01 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 19.04.2021 15:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > DİYARBAKIR 19.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > SİİRT 19.04.2021 18:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > DİYARBAKIR > SİİRT 19.04.2021 18:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 20:00 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 20:30 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 19.04.2021 21:30 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 19.04.2021 22:28 TO19, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 19.04.2021 22:30 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 23:44 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

DİYARBAKIR MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 01:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 01:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 08:00 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 09:30 TO19, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 10:00 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 12:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 13:31 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 13:59 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 14:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 16:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 17:30 2+1+, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 21:57 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 22:00 HP40, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 22:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN > KARAMAN 19.04.2021 22:00 HK38, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 22:30 VH, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 23:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 23:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 23:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 23:00 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 23:57 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN 19.04.2021 23:58 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Diyarbakır Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Diyarbakır Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Diyarbakır Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

MERSİN DİYARBAKIR GÜZERGAHI

MERSİN DİYARBAKIR YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin