Mersin MEŞTİ -  Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Mersin Elazığ arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 09:30 Öz Elazığlılar Seyahat aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Elazığlılar Seyahat, Elazığ Murat Turizm, Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
567.26 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 47dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
8

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

MERSİN ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > ELAZIĞ 19.09.2021 09:30 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > ELAZIĞ 19.09.2021 10:00 e2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MERSİN > ELAZIĞ > Patnos 19.09.2021 18:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm MERSİN > ELAZIĞ > Patnos 19.09.2021 18:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > ELAZIĞ 19.09.2021 20:59 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > ELAZIĞ 19.09.2021 21:00 e2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer MERSİN > ELAZIĞ > ERZİNCAN 19.09.2021 21:01 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer ANTALYA > MERSİN > ELAZIĞ > TUNCELİ 19.09.2021 22:30 2+1Y, 2+1 130 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Mersin Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Mersin Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Mersin Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Mersin Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Mersin Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Mersin Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Elazığ Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Elazığ Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Elazığ Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Elazığ Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Elazığ Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

MERSİN ELAZIĞ GÜZERGAHI

MERSİN ELAZIĞ YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

121 km / 1 saat 13 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

42 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin

10,8 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönündeki 2. çıkışa girin

45,9 km / 37 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 yönünde sağa dönün

24,0 km / 19 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 boyunca ilerlemek için düz devam edin D360 boyunca ilerleyin

101 km / 1 saat 13 dakika: Atatürk Blv. / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

5,6 km / 4 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde devam edin

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın