Mersin MEŞTİ -  Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Mersin Gaziantep arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 02:15 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Seç Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
298.19 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 14dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
36

MERSİN GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 02:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 03.03.2021 03:16 TZ41, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 03.03.2021 04:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 04:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > MERSİN > GAZİANTEP > Silopi 03.03.2021 07:30 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 03.03.2021 07:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 03.03.2021 10:00 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 03.03.2021 10:00 Y1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 03.03.2021 10:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 03.03.2021 11:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > IĞDIR 03.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > IĞDIR 03.03.2021 12:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 03.03.2021 12:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 13:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 03.03.2021 14:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > VAN 03.03.2021 14:00 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > GAZİANTEP > IĞDIR 03.03.2021 15:01 HK38, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 15:30 vip , 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 03.03.2021 15:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > VAN 03.03.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 17:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > GAZİANTEP 03.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 03.03.2021 17:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > GAZİANTEP > Hizan 03.03.2021 18:00 2+1Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > GAZİANTEP > SİİRT 03.03.2021 18:30 1++2, 1+1 40 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 03.03.2021 19:29 TR40, 2+1 35 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 03.03.2021 19:30 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > VAN 03.03.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > GAZİANTEP > Midyat 03.03.2021 20:25 f4, 2+1 60 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > Dargeçit 03.03.2021 20:30 T2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > GAZİANTEP > Erbil 03.03.2021 22:30 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > VAN 03.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 55 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 03.03.2021 23:30 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 03.03.2021 23:57 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al

GAZİANTEP MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 01:00 2/1, 1+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 01:15 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 02:00 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 02:29 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > GAZİANTEP > MERSİN > KARAMAN 03.03.2021 03:00 HK38, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 03:00 f4, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 03:00 HK47, 2+1 50 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 03:30 2+1N, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 04:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 04:00 Z2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 06:00 C.I.P SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 07:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 03.03.2021 08:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 09:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 03.03.2021 09:15 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 10:00 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 03.03.2021 10:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 11:00 vip , 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 03.03.2021 13:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 13:15 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > GAZİANTEP > MERSİN > KONYA 03.03.2021 14:30 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 14:45 T2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 14:45 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 15:15 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 03.03.2021 16:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 03.03.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 03.03.2021 18:00 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > MERSİN > Finike 03.03.2021 18:15 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 03.03.2021 18:29 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 03.03.2021 19:14 X+8, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) > ANTALYA 03.03.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 03.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > MERSİN > Kumluca 03.03.2021 21:00 HJ3, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > MERSİN 03.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 03.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 50 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Mersin Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Gaziantep Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Gaziantep Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Gaziantep Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Gaziantep Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Gaziantep Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

MERSİN GAZİANTEP GÜZERGAHI

MERSİN GAZİANTEP YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz