Mersin MEŞTİ -  Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Mersin Hatay arası en yakın sefer 20 Eylül 2020 Saat 02:30 Hatay Öztur Turizm aracıdır. D1+1 olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Hatay Öztur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
256.95 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 58dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
25

MERSİN HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Öztur Turizm Kumluca > MERSİN > HATAY 20.09.2020 02:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > MERSİN > HATAY 20.09.2020 03:15 1+1_, 2+1 70 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > MERSİN > HATAY 20.09.2020 04:15 1+2H, 2+1 49 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > MERSİN > HATAY 20.09.2020 04:30 1+1-, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > MERSİN > HATAY 20.09.2020 04:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > MERSİN > HATAY 20.09.2020 04:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ISPARTA > MERSİN > HATAY 20.09.2020 05:30 XADV, 2+1 45 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > MERSİN > HATAY 20.09.2020 05:45 1+1_, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ortaca > MERSİN > HATAY 20.09.2020 06:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > MERSİN > HATAY 20.09.2020 07:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 20.09.2020 09:00 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > MERSİN > HATAY 20.09.2020 10:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 20.09.2020 10:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 20.09.2020 11:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm MERSİN > HATAY > Samandağı 20.09.2020 11:30 1+2A, VİP ,2+1 49 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat MERSİN > HATAY > Samandağı 20.09.2020 12:15 h950, 1+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 20.09.2020 13:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY > Samandağı 20.09.2020 13:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 20.09.2020 14:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm MERSİN > HATAY > Samandağı 20.09.2020 14:45 1+2A, VİP ,2+1 49 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY > Samandağı 20.09.2020 15:15 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 20.09.2020 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 20.09.2020 17:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > HATAY 20.09.2020 18:00 1+1-, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 20.09.2020 18:45 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 50 TL Bilet Al

HATAY MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 20.09.2020 05:45 TO, TOURISMO 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm Samandağı > HATAY > MERSİN 20.09.2020 05:45 1+2A, VİP ,2+1 49 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 20.09.2020 07:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 20.09.2020 08:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Samandağı > HATAY > MERSİN 20.09.2020 09:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm Samandağı > HATAY > MERSİN 20.09.2020 09:00 1+2A, VİP ,2+1 49 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA 20.09.2020 09:30 1+1-, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Samandağı > HATAY > MERSİN 20.09.2020 10:00 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 20.09.2020 11:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 20.09.2020 11:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 20.09.2020 13:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 20.09.2020 13:45 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > Fethiye 20.09.2020 14:00 1+1-, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Marmaris 20.09.2020 15:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 20.09.2020 15:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Ortaca 20.09.2020 16:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ISPARTA 20.09.2020 16:30 1+1`, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Bodrum 20.09.2020 17:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN > Kumluca 20.09.2020 17:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > MERSİN > Finike 20.09.2020 18:00 1+2H, 2+1 49 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > Kemer 20.09.2020 18:30 1+1`, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Finike 20.09.2020 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > BURDUR 20.09.2020 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > MERSİN > ISPARTA 20.09.2020 19:15 XADV, 2+1 45 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > MERSİN > ISPARTA 20.09.2020 19:30 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Kemer 20.09.2020 19:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Mersin Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Mersin Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Mersin Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Mersin Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Mersin Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Mersin Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Hatay Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Hatay Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Hatay Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Aksaray Hatay Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Hatay Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin - Karaman Hatay Uzaklık: 2,940.50 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Antalya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Mersin Konya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Şanlıurfa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Mersin Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Afyon Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Mersin Isparta Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Hatay Karaman Isparta Petrol 108 TL Bilet Al
Hatay Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Konya Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Hatay Mardin Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Sivas Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Yozgat Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Mersin Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bolu Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Karabük Mersin Villa Seyahat 110 TL Bilet Al
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Mersin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Mersin Lüks Mersin 110 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Konya Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Sivas Hatay Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Hatay Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

MERSİN HATAY GÜZERGAHI

MERSİN HATAY YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün