Mersin MEŞTİ -  Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Mersin Hatay arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 02:30 Hatay Öztur Turizm aracıdır. D1+1 olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Hatay Öztur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
256.95 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 58dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
20

MERSİN HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Öztur Turizm Kumluca > MERSİN > HATAY 09.03.2021 02:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > MERSİN > HATAY 09.03.2021 03:15 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > MERSİN > HATAY 09.03.2021 04:15 AFZN, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > MERSİN > HATAY 09.03.2021 04:30 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > MERSİN > HATAY 09.03.2021 04:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > MERSİN > HATAY 09.03.2021 04:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > MERSİN > HATAY 09.03.2021 05:45 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > MERSİN > HATAY 09.03.2021 07:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 09.03.2021 09:00 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > MERSİN > HATAY 09.03.2021 10:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 09.03.2021 10:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 09.03.2021 11:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat MERSİN > HATAY > Samandağı 09.03.2021 12:15 h950, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 09.03.2021 12:45 T, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 09.03.2021 13:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY > Samandağı 09.03.2021 14:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY > Samandağı 09.03.2021 15:30 G2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 09.03.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 09.03.2021 17:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > HATAY 09.03.2021 18:00 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al

HATAY MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 09.03.2021 05:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 09.03.2021 07:30 T, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 09.03.2021 08:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Samandağı > HATAY > MERSİN 09.03.2021 09:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA 09.03.2021 09:30 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Samandağı > HATAY > MERSİN 09.03.2021 10:00 G2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 09.03.2021 11:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 09.03.2021 11:30 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 09.03.2021 13:45 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > Fethiye 09.03.2021 14:00 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Marmaris 09.03.2021 15:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 09.03.2021 15:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ISPARTA 09.03.2021 16:30 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Bodrum 09.03.2021 17:15 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN > Kumluca 09.03.2021 17:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > MERSİN > Finike 09.03.2021 18:00 AFZN, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > Kemer 09.03.2021 18:30 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Finike 09.03.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > BURDUR 09.03.2021 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > MERSİN > Kumluca 09.03.2021 19:30 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 60 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Mersin Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Mersin Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Mersin Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Mersin Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Mersin Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Mersin Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Hatay Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Hatay Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Hatay Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Aksaray Hatay Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Hatay Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin - Karaman Hatay Uzaklık: 2,940.50 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

MERSİN HATAY GÜZERGAHI

MERSİN HATAY YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün