Mersin MEŞTİ -  Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Mersin Kayseri arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 07:30 Metatur Turizm aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, RH Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
314.01 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 40dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
16

MERSİN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metatur Turizm MERSİN > KAYSERİ > SAMSUN 15.06.2021 07:30 2+1T, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm Erdemli > MERSİN > KAYSERİ 15.06.2021 09:00 T34, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > KAYSERİ > SİVAS 15.06.2021 10:30 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Silifke > MERSİN > KAYSERİ > Çamlıbel 15.06.2021 12:00 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > KAYSERİ > SİVAS 15.06.2021 13:00 A1+1, TR1, A1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm Silifke > MERSİN > KAYSERİ 15.06.2021 13:00 PLS1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > MERSİN > KAYSERİ > TRABZON 15.06.2021 14:00 ÇT38, Travego 33 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > KAYSERİ 15.06.2021 14:00 C.I.P SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Kars Kalesi MERSİN > KAYSERİ > KARS 15.06.2021 14:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm MERSİN > KAYSERİ 15.06.2021 15:00 PLS1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Silifke > MERSİN > KAYSERİ > Çamlıbel 15.06.2021 15:30 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş MERSİN > KAYSERİ > ERZURUM 15.06.2021 17:00 2+70, 2+1 100 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > KAYSERİ > TRABZON 15.06.2021 17:00 T2-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > KAYSERİ 15.06.2021 18:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > KAYSERİ > TOKAT 15.06.2021 23:00 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm Silifke > MERSİN > KAYSERİ 15.06.2021 23:59 PLS1, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
RH Turizm KAYSERİ > MERSİN > Silifke 15.06.2021 01:00 PLS1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > KAYSERİ > MERSİN > ADANA 15.06.2021 01:30 ÇT38, Travego 33 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > MERSİN > Silifke 15.06.2021 01:30 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 03:15 2+70, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 04:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 05:00 C.I.P SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 09:00 PLS1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 11:59 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > MERSİN > Silifke 15.06.2021 13:00 PLS1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAYSERİ > MERSİN > Silifke 15.06.2021 15:00 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > MERSİN > Erdemli 15.06.2021 17:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 17:15 2+1T, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 18:00 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 20:00 1+1+, 1+1+1 80 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 21:15 2+1R, 2+1 80 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > MERSİN 15.06.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Mersin Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Mersin Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Mersin Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Mersin Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Mersin Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Mersin Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Kayseri Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Kayseri Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Kayseri Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Kayseri Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Kayseri Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

MERSİN KAYSERİ GÜZERGAHI

MERSİN KAYSERİ YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

36,8 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Yenice Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

7,1 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

92,2 km / 1 saat 3 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 girin

12,0 km / 8 dakika: 22. Sk. çıkışına girin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün