Mersin MEŞTİ -  Mardin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Mardin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Mersin Mardin arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 05:00 Mardin Seyahat aracıdır. HİJ3 olan bu araç tahmini olarak 05:00 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Mardin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Mardin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
640.19 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 58dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

MERSİN MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Marmaris > MERSİN > MARDİN > Silopi 11.05.2021 05:00 HİJ3, 1+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > MARDİN 11.05.2021 11:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat MERSİN > MARDİN > Silopi 11.05.2021 21:00 HİJ3, 1+1 150 TL Bilet Al

MARDİN MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > MERSİN > Marmaris 11.05.2021 10:30 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > MERSİN > Kumluca 11.05.2021 15:00 R2+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > MERSİN 11.05.2021 21:29 HIJ1, 1+1 250 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > MERSİN 11.05.2021 23:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 240 TL Bilet Al

MARDİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Mersin Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Batman - Mardin Mersin Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Mersin Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Siirt - Mardin Mersin Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Elazığ - Mardin Mersin Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Bingöl - Mardin Mersin Uzaklık: 2,583.83 km / Süre: 03:33 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Mardin Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Mardin Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Mardin Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Mardin Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Mardin Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Mardin Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Kayseri Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Mardin Ankara Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al

MERSİN MARDİN GÜZERGAHI

MERSİN MARDİN YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

319 km / 3 saat 9 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

73,2 km / 50 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde soldan çıkın

43,1 km / 29 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

16,9 km / 13 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde sola dönün

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

22,2 km / 24 dakika: Sola dönün