Mersin MEŞTİ -  Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Mersin Osmaniye arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 02:15 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Adıyaman Ünal Turizm, Beydağı Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
186.90 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 08dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
31

MERSİN OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 02:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 07:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 07:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > Afşin 02.03.2021 07:30 TR35, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > MERSİN > OSMANİYE > Silopi 02.03.2021 07:30 HES+, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 09:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 02.03.2021 09:30 H+3, HİJYEN ,2+1 40 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 02.03.2021 10:00 2+1p, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 10:00 X+12, 2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > IĞDIR 02.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > IĞDIR 02.03.2021 12:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 13:00 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 14:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 14:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > VAN 02.03.2021 14:00 X+6İ, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > OSMANİYE > VAN 02.03.2021 15:00 HK47, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 16:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > OSMANİYE > Hizan 02.03.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > BATMAN 02.03.2021 19:29 TR40, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 02.03.2021 20:59 H+3, HİJYEN ,2+1 40 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm MERSİN > OSMANİYE > ELAZIĞ 02.03.2021 21:00 2+1p, 2+1 38 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > BATMAN 02.03.2021 21:00 VH, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > OSMANİYE > Ergani 02.03.2021 22:30 h2 1, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > VAN 02.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm MERSİN > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 22:45 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MERSİN > OSMANİYE 02.03.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:57 X+8, 2+1 40 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Adıyaman - Osmaniye Mersin Uzaklık: 2,570.38 km / Süre: 03:15 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Osmaniye Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Niğde Osmaniye Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Osmaniye Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Osmaniye Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin - Karaman Osmaniye Uzaklık: 2,940.50 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

MERSİN OSMANİYE GÜZERGAHI

MERSİN OSMANİYE YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

30,0 km / 17 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz