Mersin MEŞTİ -  Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Mersin Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 07:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
440.55 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 33dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
17

MERSİN ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 07:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 10:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ŞANLIURFA 19.04.2021 10:00 2+1M, 2+1 65 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 10:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > ARDAHAN 19.04.2021 12:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.04.2021 12:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.04.2021 12:00 HK38, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.04.2021 12:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > VAN 19.04.2021 14:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.04.2021 15:01 h2 1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > VAN 19.04.2021 15:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ŞANLIURFA 19.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 20:00 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 20:30 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > MERSİN > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 22:00 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ŞANLIURFA 19.04.2021 23:30 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 23:44 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al

ŞANLIURFA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 00:30 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > MERSİN > KARAMAN 19.04.2021 00:30 h2 1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 01:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 01:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 01:59 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 03:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 10:30 2+11, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 12:00 TO19, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 12:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 12:30 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > MERSİN > Marmaris 19.04.2021 14:00 2*1, 2+1 65 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 15:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 16:01 2+1M, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 16:29 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 16:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > MERSİN > Kumluca 19.04.2021 18:00 2+1S, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 18:30 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 18:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 19.04.2021 20:00 2+1+, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 23:30 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 23:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 23:59 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 19.04.2021 23:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Şanlıurfa Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Şanlıurfa Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Şanlıurfa Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

MERSİN ŞANLIURFA GÜZERGAHI

MERSİN ŞANLIURFA YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

55,6 km / 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

73,0 km / 44 dakika: E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz