Mersin MEŞTİ -  Sivas otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Mersin MEŞTİ - Sivas otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Mersin Sivas arası en yakın sefer 04 Ağustos 2021 Saat 10:30 Öz Sivas Seyahat aracıdır. 1+2 olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Mersin şehrinden kalkacaktır. Mersin ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Mersin Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Turay Seyahat, Hedef Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
508.54 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 45dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

MERSİN SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat MERSİN > SİVAS 04.08.2021 10:30 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Taşucu > MERSİN > SİVAS > Çamlıbel 04.08.2021 12:00 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > SİVAS 04.08.2021 13:00 TR1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş MERSİN > SİVAS 04.08.2021 13:30 TR38, TR38 ,2+1 120 TL Bilet Al
Aksu Turizm MERSİN > SİVAS > Hopa 04.08.2021 14:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi MERSİN > SİVAS > KARS 04.08.2021 14:30 TR15, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş MERSİN > SİVAS > ERZURUM 04.08.2021 17:00 BN, 2+1 120 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > SİVAS > TRABZON 04.08.2021 17:00 2+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > SİVAS > TRABZON 04.08.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > SİVAS > TOKAT 04.08.2021 23:00 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Mersin Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Mersin Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Mersin Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Mersin Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Mersin Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Mersin Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

MERSİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Sivas Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Sivas Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Mersin - Niğde Sivas Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Mersin - Hatay Sivas Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Mersin - Aksaray Sivas Uzaklık: 2,670.14 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Mersin - Nevşehir Sivas Uzaklık: 2,853.42 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

MERSİN SİVAS GÜZERGAHI

MERSİN SİVAS YOL TARİFİ

36 m / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 yönünden Gazi Mustafa Kemal Blv. / D400 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: 160. Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hüseyin Okan Merzeci Blv yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

6,1 km / 5 dakika: 151. Cd. yönündeki rampaya girin

36,8 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Yenice Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

7,1 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

103 km / 1 saat 10 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 girin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

5,8 km / 4 dakika: D260 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,2 km / 15 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D850 yönünde soldaki rampaya girin D850 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mum Baba Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mum Baba Cd. boyunca ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: İnönü Blv. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz