Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 129 TL olduğu Muğla Bursa arası en yakın sefer 17 Nisan 2021 Saat 13:45 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Muğla şehrinden kalkacaktır. Muğla ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Muğla Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
541.33 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 36dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
3

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

MUĞLA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm MUĞLA > BURSA 17.04.2021 13:45 PAMUKYOL, 2+1 129 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm MUĞLA > BURSA 17.04.2021 16:45 PAMUKYOL, 2+1 129 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm MUĞLA > BURSA 17.04.2021 22:45 PAMUKYOL, 2+1 129 TL Bilet Al

BURSA MUĞLA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BURSA > MUĞLA 18.04.2021 23:59 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Muğla Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Muğla Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Muğla Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Muğla Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Muğla Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Muğla Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

MUĞLA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muğla - Aydın Bursa Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Muğla - Denizli Bursa Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Muğla - İzmir Bursa Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Muğla - Burdur Bursa Uzaklık: 2,318.83 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Muğla - Manisa Bursa Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Muğla - Isparta Bursa Uzaklık: 2,633.52 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Muğla Kalkışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Muğla Kayseri Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Nevşehir Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Karaman Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Ankara Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Muğla Çanakkale Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Muğla Bursa Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Muğla Varışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Muğla Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Çanakkale Muğla Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Muğla Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Yalova Muğla Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Alibeyköy Muğla Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Karaman Muğla Kontur Turizm 140 TL Bilet Al
İstanbul Muğla Pamukkale Turizm 145 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Muğla Bursa Otobüs Firmaları

MUĞLA BURSA GÜZERGAHI

MUĞLA BURSA YOL TARİFİ

1,3 km / 4 dakika: batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,3 km / 3 dakika: Tam sola dönün

68 m / 1 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sola dönün

9,4 km / 8 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sağa dönün D330 boyunca ilerleyin

6,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Muğla Çevre Yolu / D550 yönündeki 2. çıkışa girin D550 boyunca ilerleyin

48,9 km / 37 dakika: Döner kavşaktan Muğla Fethiye Yolu / D550 yönündeki 3. çıkışa girin D550 boyunca ilerleyin

43,1 km / 33 dakika: Aydın Muğla Yolu / D550 yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: E87 yönündeki rampaya girin

0,7 km / 1 dakika: E87 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından E87 devam edin

103 km / 1 saat 3 dakika: E87 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Liman / Ankara / O-30 / İstanbul / E96 yönündeki 8 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E881 yönünde devam edin

2,3 km / 2 dakika: E881 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve E881 boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan İstanbul Cd. Yanyolu / E881 yönündeki 1. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan İstanbul Cd. / D565 / E881 rampasına doğru 1. çıkışa girin

31,8 km / 24 dakika: İstanbul Cd. / D565 / E881 girin D565/E881 boyunca ilerleyin

51,6 km / 45 dakika: Mimar Sinan Blv. / D565 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin D565/E881 boyunca ilerleyin

225 km / 2 saat 27 dakika: Döner kavşaktan Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönündeki 1. çıkışa girin E881 boyunca ilerleyin

4,7 km / 5 dakika: İzmir Yolu Cd / D200 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin

4,1 km / 5 dakika: Mudanya Blv. / D200 / E881 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Mudanya Blv. / D200 / E881 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200/E881 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Ulubatlı Hasan Blv. / D200 / E881 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: E881 yönünde sağa dönün

47 m / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz