Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Denizli otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Muğla Denizli arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 10:30 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Muğla şehrinden kalkacaktır. Muğla ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Muğla Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Siirt Turizm, Siirt Petrol, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
141.22 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 59dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

MUĞLA DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm Marmaris > MUĞLA > DENİZLİ > SİİRT 19.04.2021 10:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 40 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > MUĞLA > DENİZLİ > SİİRT 19.04.2021 10:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > MUĞLA > DENİZLİ > DİYARBAKIR 19.04.2021 13:00 2+11, 2+1 40 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > MUĞLA > DENİZLİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 15:45 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > MUĞLA > DENİZLİ > GAZİANTEP 19.04.2021 16:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 25 TL Bilet Al
Kontur Turizm MUGLA > DENİZLİ 19.04.2021 21:15 403, 403 ,2+2 45 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Muğla Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Burdur - Denizli Muğla Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli Muğla Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli Muğla Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli Muğla Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Antalya - Denizli Muğla Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al

MUĞLA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muğla - Aydın Denizli Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Muğla - İzmir Denizli Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Muğla - Burdur Denizli Uzaklık: 2,318.83 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Muğla - Manisa Denizli Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Muğla - Isparta Denizli Uzaklık: 2,633.52 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Muğla - Uşak Denizli Uzaklık: 2,717.98 km / Süre: 03:52 Bilet Al
Muğla Kalkışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Muğla Kayseri Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Nevşehir Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Karaman Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Ankara Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Muğla Çanakkale Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Muğla Bursa Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Muğla Varışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Muğla Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Çanakkale Muğla Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Muğla Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Yalova Muğla Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Alibeyköy Muğla Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Karaman Muğla Kontur Turizm 140 TL Bilet Al
İstanbul Muğla Pamukkale Turizm 145 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al

MUĞLA DENİZLİ GÜZERGAHI

MUĞLA DENİZLİ YOL TARİFİ

1,3 km / 4 dakika: batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,4 km / 6 dakika: Tam sola dönün

52 m / 1 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sola dönün

67,7 km / 52 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Denizli Muğla Yolu / D330 üzerine çıkın D330 boyunca ilerleyin

37,9 km / 26 dakika: Denizli Cd. / D330 yönünde devam edin D330 boyunca ilerleyin

18,5 km / 15 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Denizli Muğla Yolu / D585 / E87 üzerine çıkın D585/E87 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. / D585 / E87 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D585/E87 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Acıpayam Blv. / D585 / E87 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Acıpayam Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Acıpayam Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Acıpayam Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D585/E87 boyunca ilerleyin

2,4 km / 3 dakika: Süleyman Demirel Cd. / D585 / E87 yönünde dümdüz ilerleyin D585/E87 boyunca ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Fevzi Çakmak Blv. / D585 / E87 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D585/E87 boyunca ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: İzmir Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için sola dönün

7 m / 1 dakika: 132. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde sağa dönün

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz