Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali -  İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 190 TL olduğu Muğla İstanbul arası en yakın sefer 15 Ekim 2021 Saat 13:45 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Muğla şehrinden kalkacaktır. Muğla ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Muğla İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Balıkesir Uludağ firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
682.79 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 10dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5

MUĞLA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm MUĞLA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.10.2021 13:45 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm MUĞLA > SİLİVRİ 15.10.2021 18:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ MUĞLA > İSTANBUL (Alibeyköy) 15.10.2021 19:45 1637, 2+2 190 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ MUĞLA > İSTANBUL (Esenler) 15.10.2021 19:45 1637, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm MUĞLA > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 15.10.2021 22:15 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Muğla Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Muğla Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Muğla Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Muğla Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Muğla Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Muğla Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

MUĞLA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muğla - Aydın İstanbul Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Muğla - Denizli İstanbul Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Muğla - İzmir İstanbul Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Muğla - Burdur İstanbul Uzaklık: 2,318.83 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Muğla - Manisa İstanbul Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Muğla - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,633.52 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Muğla Kalkışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Muğla Nevşehir Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Kayseri Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Karaman Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Ankara Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Muğla Çanakkale Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Muğla Bursa Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Varışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Muğla Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Muğla Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Çanakkale Muğla Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Muğla Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Yalova Muğla Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Karaman Muğla Kontur Turizm 140 TL Bilet Al
Alibeyköy Muğla Metro Turizm 140 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

Muğla İstanbul Otobüs Firmaları

MUĞLA İSTANBUL GÜZERGAHI

MUĞLA İSTANBUL YOL TARİFİ

1,3 km / 4 dakika: batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,3 km / 3 dakika: Tam sola dönün

68 m / 1 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sola dönün

9,4 km / 8 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sağa dönün D330 boyunca ilerleyin

6,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Muğla Çevre Yolu / D550 yönündeki 2. çıkışa girin D550 boyunca ilerleyin

48,9 km / 37 dakika: Döner kavşaktan Muğla Fethiye Yolu / D550 yönündeki 3. çıkışa girin D550 boyunca ilerleyin

43,1 km / 33 dakika: Aydın Muğla Yolu / D550 yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: E87 yönündeki rampaya girin

0,7 km / 1 dakika: E87 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından E87 devam edin

103 km / 1 saat 3 dakika: E87 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Liman / Ankara / O-30 / İstanbul / E96 yönündeki 8 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E881 yönünde devam edin

2,3 km / 2 dakika: E881 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve E881 boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan İstanbul Cd. Yanyolu / E881 yönündeki 1. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan İstanbul Cd. / D565 / E881 rampasına doğru 1. çıkışa girin

31,8 km / 24 dakika: İstanbul Cd. / D565 / E881 girin D565/E881 boyunca ilerleyin

51,6 km / 45 dakika: Mimar Sinan Blv. / D565 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin D565/E881 boyunca ilerleyin

210 km / 2 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönündeki 1. çıkışa girin E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün