Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Muğla Konya arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 10:30 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Muğla şehrinden kalkacaktır. Muğla ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Muğla Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Has Turizm A.Ş., Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
504.49 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 51dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

MUĞLA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm Marmaris > MUĞLA > KONYA > SİİRT 16.06.2021 10:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > MUĞLA > KONYA > SİİRT 16.06.2021 10:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MUGLA > KONYA 16.06.2021 11:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > MUĞLA > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 15:45 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > MUĞLA > KONYA > GAZİANTEP 16.06.2021 16:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > MUĞLA > KONYA > HATAY 16.06.2021 18:00 P46, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > MUĞLA > KONYA > GAZİANTEP 16.06.2021 18:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm Marmaris > MUĞLA > KONYA > KAYSERİ 16.06.2021 19:45 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > MUĞLA > KONYA > HATAY 16.06.2021 20:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm MUGLA > KONYA 16.06.2021 21:15 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 120 TL Bilet Al

KONYA MUĞLA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 00:15 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 01:00 P46, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 02:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > MUGLA 16.06.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > MUGLA 16.06.2021 22:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 120 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 22:30 S38, 1+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 23:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KONYA > MUĞLA > Marmaris 16.06.2021 23:59 T34, 2+1 110 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Muğla Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Muğla Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Muğla Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Muğla Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Muğla Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Muğla Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

MUĞLA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muğla - Aydın Konya Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Muğla - Denizli Konya Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Muğla - İzmir Konya Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Muğla - Burdur Konya Uzaklık: 2,318.83 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Muğla - Manisa Konya Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Muğla - Isparta Konya Uzaklık: 2,633.52 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Muğla Kalkışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Muğla Kayseri Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Nevşehir Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Karaman Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Ankara Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Muğla Çanakkale Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Muğla Bursa Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Muğla Varışlı En Ucuz Muğla Biletleri
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Muğla Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Çanakkale Muğla Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Muğla Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Yalova Muğla Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Alibeyköy Muğla Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Karaman Muğla Kontur Turizm 140 TL Bilet Al
İstanbul Muğla Pamukkale Turizm 145 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

MUĞLA KONYA GÜZERGAHI

MUĞLA KONYA YOL TARİFİ

1,3 km / 4 dakika: batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,4 km / 6 dakika: Tam sola dönün

52 m / 1 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sola dönün

67,7 km / 52 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Denizli Muğla Yolu / D330 üzerine çıkın D330 boyunca ilerleyin

37,9 km / 26 dakika: Denizli Cd. / D330 yönünde devam edin D330 boyunca ilerleyin

19,3 km / 14 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Denizli Muğla Yolu / D585 / E87 üzerine çıkın D585/E87 boyunca ilerleyin

32,2 km / 23 dakika: Denizli Burdur Yolu / D330 yönünde sola dönün D330 boyunca ilerleyin

10,7 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Denizli Burdur Yolu / D330 yönündeki 1. çıkışa girin D330 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Milli Egemenlik Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Burdur Cd. yönünde devam edin

1,7 km / 1 dakika: Soldan devam edin

23,6 km / 16 dakika: Kıraatlı Yolu girin

1,5 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

3,0 km / 2 dakika: Kıraatlı Yolu girin

0,4 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,8 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

25,1 km / 21 dakika: Burdur Fethiye Yolu / D330 yönünde sola dönün D330 boyunca ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Mustafa Şeref Blv. / D330 yönündeki 1. çıkışa girin D330 boyunca ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Çevre Yolu Blv. / D350 / D650 yönünde sola dönün D350/D650 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

13,9 km / 13 dakika: Sağa dönün

72 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,7 km / 3 dakika: Süleyman Sinop Cd. yönünde devam edin

2,0 km / 3 dakika: Muzaffer Sinop Cd. yönünde devam edin

1,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Gölcük Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

33,7 km / 26 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / D330 / D350 yönündeki 2. çıkışa girin D330/D350 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 19 dakika: Dr. İsa Köklü Cd. / D330 / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Sola dönün

7,6 km / 6 dakika: Sağa dönün

6,9 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

18,0 km / 15 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

7,3 km / 7 dakika: Hüyük Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

53,0 km / 36 dakika: Döner kavşaktan Isparta Konya Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

1,4 km / 2 dakika: Beyşehir Cd. yönünde devam edin

1,6 km / 3 dakika: Aziz Mahmut Hudai Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Fatih Cd. yönünde sola dönün

77 m / 1 dakika: Beyşehir Cd. yönünde hafif sağa yönelin

1,9 km / 3 dakika: Beyşehir Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Beyşehir Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 3 dakika: Vatan Cd. girin

0,6 km / 2 dakika: Sultanşah Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz