Muş Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Muş Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Muş Malatya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Muş şehrinden kalkacaktır. Muş ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Muş Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
388.98 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 54dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
15

MUŞ MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > MUŞ > MALATYA 12.02.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MUŞ > MALATYA > HATAY 12.02.2021 11:00 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MUŞ > MALATYA > SAMSUN 12.02.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MUŞ > MALATYA > İZMİR 12.02.2021 12:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MUŞ > MALATYA > İZMİR 12.02.2021 13:00 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm MUŞ > MALATYA 12.02.2021 13:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MUŞ > MALATYA > YALOVA 12.02.2021 13:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MUŞ > MALATYA > BURSA 12.02.2021 14:00 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MUŞ > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 14:28 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MUŞ > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MUŞ > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MUŞ > MALATYA > ANTALYA 12.02.2021 16:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MUŞ > MALATYA > MERSİN 12.02.2021 16:59 F1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MUŞ > MALATYA > MERSİN 12.02.2021 17:00 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm MUŞ > MALATYA 12.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Muş Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Muş Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Muş Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Muş Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Muş Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Muş Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

MUŞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Malatya Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Muş - Bingöl Malatya Uzaklık: 1,294.40 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Muş - Siirt Malatya Uzaklık: 1,789.57 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Muş - Erzurum Malatya Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Muş - Diyarbakır Malatya Uzaklık: 2,096.16 km / Süre: 03:19 Bilet Al
Muş - Batman Malatya Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Muş Kalkışlı En Ucuz Muş Biletleri
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Muş Tokat Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Kayseri Muş Yolu Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Sivas Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Konya Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Kırşehir Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Kahramanmaraş Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Adana Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Muş Varışlı En Ucuz Muş Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Muş Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Muş Bitlis Taç Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Muş Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Tokat Muş Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

MUŞ MALATYA GÜZERGAHI

MUŞ MALATYA YOL TARİFİ

1,3 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden Tekel Cd. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karni Yolu Sk. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Yeni Hükümet Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 2 dakika: Eski Erzurum Yolu yönünde devam edin

13,5 km / 11 dakika: Erzurum Cd. / D300 / D955 yönünde sola dönün D300/D955 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Tam sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün