Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Nevşehir İstanbul arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 20:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 20:30 civarı Nevşehir şehrinden kalkacaktır. Nevşehir ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Nevşehir İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Öncü Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
715.49 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 49dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

NEVŞEHİR İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm NEVŞEHİR > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 13.04.2021 20:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > NEVŞEHİR > İSTANBUL 13.04.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 99 TL Bilet Al

İSTANBUL NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öncü Seyahat İSTANBUL > NEVŞEHİR > Çiftlik 19.04.2021 20:30 MEGA, Fortuna Mega Man ,2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > NEVŞEHİR 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > NEVŞEHİR 19.04.2021 23:25 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Nevşehir Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Nevşehir Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Nevşehir Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Nevşehir Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Nevşehir Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Nevşehir Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

NEVŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray İstanbul Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Nevşehir - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Nevşehir - Kayseri İstanbul Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Nevşehir - Niğde İstanbul Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat İstanbul Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Nevşehir - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,931.20 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

Nevşehir İstanbul Otobüs Firmaları

NEVŞEHİR İSTANBUL GÜZERGAHI

NEVŞEHİR İSTANBUL YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: Kırşehir Nevşehir Yolu / D765 yönünden güney yönünde ilerleyin

16,8 km / 13 dakika: U dönüşü yapın

39,0 km / 27 dakika: Kırşehir Nevşehir Yolu / D765 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

52,3 km / 38 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde sola dönün D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün