Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 18 TL olduğu Nevşehir Kayseri arası en yakın sefer 09 Mayıs 2021 Saat 04:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 04:00 civarı Nevşehir şehrinden kalkacaktır. Nevşehir ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Nevşehir Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öncü Seyahat, Metro Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
86.14 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 14dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
10

NEVŞEHİR KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 04:00 CLASS, 2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 06:15 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 07:30 416, 2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 08:30 PRST, 2+2 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 09:30 CRAF, CRAFTER RAHAT ,2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 12:30 416, 2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 15:30 PRST, 2+2 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NEVŞEHİR > KAYSERİ 09.05.2021 17:30 416, 2+1 18 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > NEVŞEHİR > KAYSERİ > BATMAN 09.05.2021 19:00 1+1-, 1+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bodrum > NEVŞEHİR > KAYSERİ > Erciş 09.05.2021 22:30 H+23, 1+1 20 TL Bilet Al

KAYSERİ NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > KAYSERİ > NEVŞEHİR > KONYA 09.05.2021 06:00 1+1-, 1+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 07:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 10:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 10:00 416, 2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 12:00 PRST, 2+2 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 13:00 PRST, 2+2 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 14:00 CRAF, CRAFTER RAHAT ,2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 15:00 416, 2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 17:00 OTKY, 2+1 18 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 18:00 PRST, 2+2 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 19:00 416, 2+1 30 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > NEVŞEHİR > İSTANBUL 09.05.2021 19:00 1+1, 1+1 18 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > KAYSERİ > NEVŞEHİR > Bodrum 09.05.2021 22:30 H1+1, 1+1 20 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > NEVŞEHİR 09.05.2021 23:59 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 2,425.02 km / Süre: 02:57 Bilet Al

NEVŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Kayseri Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Nevşehir - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Nevşehir - Niğde Kayseri Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Kayseri Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Nevşehir - Kırıkkale Kayseri Uzaklık: 1,931.20 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Nevşehir - Konya Kayseri Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

NEVŞEHİR KAYSERİ GÜZERGAHI

NEVŞEHİR KAYSERİ YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: Kırşehir Nevşehir Yolu / D765 yönünden güney yönünde ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: U dönüşü yapın

3,1 km / 3 dakika: Sulusaray Yolu yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde devam edin

4,4 km / 4 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Mustafa Paslanmaz Cd. yönünde devam edin

11,2 km / 9 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde sola dönün Kayseri Nevşehir Yolu/D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

11,8 km / 8 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün