Nevşehir Adnan Menderes  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Nevşehir Malatya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:30 Muş Yolu Turizm aracıdır. F1+2 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Nevşehir şehrinden kalkacaktır. Nevşehir ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Nevşehir Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Muş Yolu Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
391.18 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 48dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
7

NEVŞEHİR MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm İZMİR > NEVŞEHİR > MALATYA > Patnos 12.02.2021 00:30 F1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > NEVŞEHİR > MALATYA > VAN 12.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm NEVŞEHİR > MALATYA 12.02.2021 05:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > NEVŞEHİR > MALATYA > BATMAN 12.02.2021 19:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > NEVŞEHİR > MALATYA > VAN 12.02.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > NEVŞEHİR > MALATYA > Patnos 12.02.2021 23:30 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > NEVŞEHİR > MALATYA > VAN 12.02.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al

MALATYA NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > MALATYA > NEVŞEHİR > KONYA 06.03.2021 00:59 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 06.03.2021 15:30 1+1A, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > NEVŞEHİR > Bodrum 06.03.2021 17:30 2+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > NEVŞEHİR 06.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 06.03.2021 18:45 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 06.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > NEVŞEHİR > İZMİR 06.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > NEVŞEHİR > ANTALYA 06.03.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > NEVŞEHİR > Bodrum 06.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Nevşehir Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Nevşehir Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Nevşehir Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Nevşehir Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Nevşehir Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Nevşehir Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

NEVŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Malatya Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Nevşehir - Kırşehir Malatya Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Nevşehir - Kayseri Malatya Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Nevşehir - Niğde Malatya Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Malatya Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Nevşehir - Kırıkkale Malatya Uzaklık: 1,931.20 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

NEVŞEHİR MALATYA GÜZERGAHI

NEVŞEHİR MALATYA YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: Kırşehir Nevşehir Yolu / D765 yönünden güney yönünde ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: U dönüşü yapın

3,1 km / 3 dakika: Sulusaray Yolu yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde devam edin

4,4 km / 4 dakika: Sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Mustafa Paslanmaz Cd. yönünde devam edin

11,2 km / 9 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde sola dönün Kayseri Nevşehir Yolu/D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

10,6 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün