Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Niğde Adana arası en yakın sefer 06 Mart 2021 Saat 01:00 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Metro Turizm, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
182.11 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 04dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
13

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

NİĞDE ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. SİNOP > NİĞDE > ADANA > HATAY 06.03.2021 01:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. AMASYA > NİĞDE > ADANA > HATAY 06.03.2021 01:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > ADANA 06.03.2021 03:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > ADANA 06.03.2021 04:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > NİĞDE > ADANA > HATAY 06.03.2021 04:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > NİĞDE > ADANA > HATAY 06.03.2021 05:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > ADANA 06.03.2021 06:35 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > NİĞDE > ADANA > MERSİN 06.03.2021 13:45 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > NİĞDE > ADANA > MERSİN 06.03.2021 16:45 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > NİĞDE > ADANA > MERSİN 06.03.2021 19:00 2+2T, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > NİĞDE > ADANA > SİİRT 06.03.2021 19:30 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > NİĞDE > ADANA > MERSİN 06.03.2021 21:45 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > NİĞDE > ADANA > MERSİN 06.03.2021 23:15 2+1R, 1+1 40 TL Bilet Al

ADANA NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > NİĞDE > ANKARA 02.03.2021 00:30 2/1, 1+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > NİĞDE > ANKARA 02.03.2021 01:30 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Metatur Turizm MERSİN > ADANA > NİĞDE > SAMSUN 02.03.2021 09:00 2+2T, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > NİĞDE > KAYSERİ 02.03.2021 11:00 TR33, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > ADANA > NİĞDE > SİVAS 02.03.2021 12:00 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 12:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > ADANA > NİĞDE > SİVAS 02.03.2021 13:30 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > ADANA > NİĞDE > KAYSERİ 02.03.2021 13:30 T33, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > NİĞDE > Hopa 02.03.2021 15:00 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ADANA > NİĞDE > KAYSERİ 02.03.2021 17:30 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > NİĞDE > RİZE 02.03.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > ADANA > NİĞDE > TRABZON 02.03.2021 18:30 2+1R, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 21:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > NİĞDE > SİNOP 02.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > NİĞDE > AMASYA 02.03.2021 23:59 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > ADANA > NİĞDE > TOKAT 02.03.2021 23:59 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Niğde Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Niğde Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Niğde Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Gaziantep - Adana Niğde Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Niğde Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al
Kilis - Adana Niğde Uzaklık: 2,552.87 km / Süre: 03:02 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Adana Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Adana Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Adana Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Adana Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Adana Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde - Mersin Adana Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

NİĞDE ADANA GÜZERGAHI

NİĞDE ADANA YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ayhan Şahenk Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Emin Erişingil Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,0 km / 2 dakika: Aydınlık Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Aydınlık Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Niğde Güney Otoyolu yönündeki 2. çıkışa girin Kısmen paralı yol

138 km / 1 saat 26 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 girmek için tam sağa dönün Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin