Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Niğde Batman arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 01:46 Siirt Petrol aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 01:46 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Metro Turizm, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
811.04 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 46dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

NİĞDE BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol İSTANBUL > NİĞDE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 01:46 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > BATMAN 06.06.2021 18:45 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > NİĞDE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 19:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > NİĞDE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 19:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > NİĞDE > BATMAN > SİİRT 06.06.2021 23:46 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Niğde Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Niğde Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Niğde Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Niğde Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Niğde Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Niğde Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Batman Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Batman Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Batman Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Batman Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Batman Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Batman Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

Niğde Batman Otobüs Firmaları

NİĞDE BATMAN GÜZERGAHI

NİĞDE BATMAN YOL TARİFİ

2,2 km / 2 dakika: güneydoğu yönünde ilerleyin

6,4 km / 5 dakika: Nevşehir Niğde Yolu / D765 yönünde sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Çıkışa girin

1,4 km / 1 dakika: Soldan devam edin

7,2 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu girin Paralı yol

137 km / 1 saat 26 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 yönünde devam edin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün