Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Çorum Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Çorum Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Niğde Çorum arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:15 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Çorum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Çorum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Kanberoğlu Turizm, Metatur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
380.01 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 36dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
7

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

NİĞDE ÇORUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > NİĞDE > ÇORUM > SİNOP 13.04.2021 00:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Metatur Turizm MERSİN > NİĞDE > ÇORUM > SAMSUN 13.04.2021 11:00 TOUR, 2+2 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > NİĞDE > ÇORUM > TRABZON 13.04.2021 17:00 T38, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > ÇORUM 13.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > NİĞDE > ÇORUM > Hopa 13.04.2021 17:45 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > NİĞDE > ÇORUM > RİZE 13.04.2021 21:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > NİĞDE > ÇORUM > RİZE 13.04.2021 21:45 0607, 2+1 90 TL Bilet Al

ÇORUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Niğde Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Yozgat - Çorum Niğde Uzaklık: 1,072.34 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Çankırı - Çorum Niğde Uzaklık: 1,560.31 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Kırıkkale - Çorum Niğde Uzaklık: 1,644.06 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Samsun - Çorum Niğde Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Tokat - Çorum Niğde Uzaklık: 1,930.23 km / Süre: 02:40 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Çorum Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Çorum Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Çorum Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Çorum Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Çorum Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Çorum Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al

NİĞDE ÇORUM GÜZERGAHI

NİĞDE ÇORUM YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ayhan Şahenk Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Emin Erişingil Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde devam edin

40 m / 1 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

43 m / 1 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

4,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

49 m / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 konumunda sola dönün

109 km / 1 saat 15 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönünde devam edin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

29,0 km / 20 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Boğazlıyan / Yozgat / Samsun çıkışına girin

32,6 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 girin

3,5 km / 3 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

2,7 km / 3 dakika: Atatürk Blv. / D805 yönünde devam edin D805 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D805 yönünde hafif sağa yönelin

72,4 km / 49 dakika: D805 yönünde hafif sağa dönün

6,7 km / 8 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 girmek için hafif sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

22,6 km / 16 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

77,0 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde sağa dönün D795 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

13,7 km / 11 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İnönü Cd. çıkışına girin

3,1 km / 5 dakika: Çatalın sağından devam edin ve İnönü Cd. üzerine çıkın

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İnönü Cd. boyunca ilerleyin

35 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin