Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Niğde Kayseri arası en yakın sefer 21 Mayıs 2021 Saat 00:15 Has Turizm A.Ş. aracıdır. 46+1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Metro Turizm, Hedef Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
130.47 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 45dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
7

NİĞDE KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > NİĞDE > KAYSERİ > SİNOP 21.05.2021 00:15 46+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > KAYSERİ 21.05.2021 01:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > NİĞDE > KAYSERİ > SAMSUN 21.05.2021 02:45 46+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > NİĞDE > KAYSERİ > SİVAS 21.05.2021 17:00 TOU2, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > KAYSERİ 21.05.2021 17:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > NİĞDE > KAYSERİ > RİZE 21.05.2021 21:00 46+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > NİĞDE > KAYSERİ > TRABZON 21.05.2021 21:15 R2+1, 2+1 40 TL Bilet Al

KAYSERİ NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Silifke 18.05.2021 01:00 tou1, tourizmo ,2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > NİĞDE 18.05.2021 05:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 09:00 tou1, tourizmo ,2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 18.05.2021 10:00 T2+1, tourlıner 2+1 ,2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 12:00 1+1, 1+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Silifke 18.05.2021 13:00 tou1, tourizmo ,2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > OSMANİYE 18.05.2021 14:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 15:00 1111, 1+1 35 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 17:15 1+t, 1+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > İZMİR 18.05.2021 18:00 .2+1, TRAVEGO 1+2 ,2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Turgutreis 18.05.2021 18:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 20:00 1+1, 1+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Kemer 18.05.2021 21:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 35 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 21:15 2+1R, 2+1 40 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 18.05.2021 21:30 1+1, 1+1 35 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 18.05.2021 23:30 54+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SAMSUN > KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 18.05.2021 23:59 46+1, 2+1 30 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Niğde Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Niğde Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Niğde Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Niğde Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Niğde Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale - Kayseri Niğde Uzaklık: 2,425.02 km / Süre: 02:57 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Kayseri Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Kayseri Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Karaman Kayseri Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Kayseri Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde - Mersin Kayseri Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

NİĞDE KAYSERİ GÜZERGAHI

NİĞDE KAYSERİ YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ayhan Şahenk Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Emin Erişingil Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde devam edin

40 m / 1 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

43 m / 1 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

4,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

49 m / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 konumunda sola dönün

98,5 km / 1 saat 7 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönünde devam edin

12,0 km / 8 dakika: 22. Sk. çıkışına girin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün