Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Niğde Mersin arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 02:30 RH Turizm aracıdır. tou1 olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Niğde şehrinden kalkacaktır. Niğde ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Niğde Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan RH Turizm, Öz Sivas Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
188.81 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 08dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
9

NİĞDE MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN > Silifke 13.04.2021 02:30 tou1, tourizmo ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm NİĞDE > MERSİN 13.04.2021 06:35 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 13.04.2021 11:00 tou1, tourizmo ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > NİĞDE > MERSİN 13.04.2021 13:30 1+2, 2+1 55 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN > Silifke 13.04.2021 15:00 tou1, tourizmo ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > NİĞDE > MERSİN 13.04.2021 16:45 16rh, 2+1 55 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > NİĞDE > MERSİN 13.04.2021 19:00 TOUR, 2+2 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN > Erdemli 13.04.2021 19:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > NİĞDE > MERSİN 13.04.2021 23:15 2+1R, 2+1 40 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Niğde Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Niğde Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Hatay - Mersin Niğde Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Niğde Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Niğde Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Karaman - Mersin Niğde Uzaklık: 2,926.03 km / Süre: 03:19 Bilet Al

NİĞDE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Niğde - Nevşehir Mersin Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Niğde - Aksaray Mersin Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Niğde - Kayseri Mersin Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Niğde - Karaman Mersin Uzaklık: 1,757.37 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Niğde - Adana Mersin Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Mersin Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

NİĞDE MERSİN GÜZERGAHI

NİĞDE MERSİN YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ayhan Şahenk Blv. yönünde kuzey ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ayhan Şahenk Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Emin Erişingil Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,0 km / 2 dakika: Aydınlık Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Aydınlık Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Niğde Güney Otoyolu yönündeki 2. çıkışa girin Kısmen paralı yol

138 km / 1 saat 26 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 girmek için tam sağa dönün Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 çıkışına girin Paralı yol

36,3 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin